Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy melyik nemhez vonzodok?

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok, 11 eves korom ota idosebb nokbe "szeretek bele", azert irom idezojelbe, mert en se tudom mi ez az erzes. Volt mar sok ilyen no, mind minimum 10 evvel idosebb volt egy volt aki fiatalabb, de tolem.idosebb volt ois. Teljesen azt erzem, mint a szerelembe, mindig ra gondolok, ha meglatom gyorsan ver a szivem stbstb. De szexualisan egyikhez se vonzodtam, ha megolelt valamelyik az jol esett, de tobbet sose akartam volna,ha lehetett volna is visszautasitom. Fiukkal en eddig ugy nem ismerkedtem.. Mindenki kesobb er, engem meg 12 evesen nem annyira erdekelt a dolog. Par honapja csokoloztam eloszor,de nem is tetszett a srac csak lekapott, nem volt jo.. Azota ket fiuval tortent csok mindkettot elveztem es vagyok a csokolozasra, de nem akarkivel hanem most vanegy fiu aki tetszik es vele... ( o volt az egyik akivel smaroltam csak o aztan nem akarzlt tobbet). Vonzodok hozza, nagyon, de megse erzek szerelmet, szoval csak neha jut eszembe, ha fentvan facebookon azert nem hagy hidegen de nem is erzem azt, hogy jajj de ra akarok irni,ha talalkozunk akkor viszont elotte sokat keszulok, hogy jol nezzek ki meg boldog vagyok meg szoktam remegni es hasonlok. De idosebb noknel sokkal erosebb az "erzelem" pl. Most kettonel erzek valamit es ugy erzem, hogy nem tudnek nelkuluk elni. De midkettonek van parja es sose zavart. Ha azt a fiut massal latom akkor viszont nagyon zavar. Eddig sose fantazialtam arrol, hogy lannyal... De miota magyon belementem a temaba neha elofordult, viszont nem tudom milyen lenne... De nem akarom kiprobalni se meg en ferjet es gyeteket szeretnek.Almdtam is olyat par napja, hogy egy lany ugy kozelitett hozzam, visszautasitottam. De az az erzes nok irant.. Elbizonytalanit. Es mar megbolondulok ettol es szeretnem kideriteni, hogy mi van. 15L
2014. ápr. 13. 14:14
 1/2 PearlDiver ***** válasza:
Ha nem szexuálisan vonzodsz a nőkhöz, nem lehet hogy ez egyszerű szimpátia, vagy szokatlanul erős tisztelet? Nem biztos h túl sokat kell ebbe belelatnod :)
2014. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen a családban a kapcsolatod anyukáddal?

Úgy gondolom, az írásodból, hogy te egyáltalán nem vagy leszbikus csupán mindig kell neked egy példakép akire fel tudsz nézni...


gondolkozz el, hogy azoknál az idősebb nőknél akikhez valamilyen érzelem fűzött, mi volt a legszimpatikusabb tulajdonság? Pl sikeres a munkában, vagy szép és ha felnősz te is ilyesmi akarsz lenni stb...


az hogy nem érdekeltek a fiúk nem probléma! engem is 17 évesen kezdett érdekelni... ettől még nem éreztem magam leszbikusnak... az hogy van bizonyos fiú akinek vágysz a csókjára nagyon is helyes! Miértkéne minden fiú csókjára vágyni?!

2014. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!