Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elhízott lányokat miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elhízott lányokat miért éltetik, hogy mennyire formásak, az IGAZI NŐK, míg a vékonyabbakat legebézik, leanorexiásozzák, holott nem is azok?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer láttam már ezen az oldalon és személy szerint nagyon zavar. Még azt csak lenyeli az ember, hogy egy túlsúlyos nőnek nem lehet azt mondani, hogy egyen már egészségesen és fusson már vagy két kört, mert aki ilyet mond, az egy tapintatlan bunkó, míg egy vékonyabbat nyugodtan lehet piszkálni, hogy egyen már többet, meg hogy nem egészséges, betegesen néz ki, ezt mosolyogva kell tűrnie az embernek. De hogy jön valaki ahhoz, hogy kijelentse, hogy a háj tesz valakit VALÓDI NŐVÉ és CSAK AZ A SZÉP?
2014. ápr. 13. 14:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hízni? De te nem is akarsz hízni, vagy igen? :D
2014. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ha már "kedvesen" biztatnak, hogy egyek, mert anorexiás vagyok, akkor inkább igen. Tudod, az "igazi nőkön" "van mit fogni"...
2014. ápr. 13. 15:16
 13/20 anonim ***** válasza:
Na húzd ki magad ebből a haragból és kesergésből, és térj észhez! Ha tényleg anorexiás vagy, akkor pedig irány a pszichiátria! De lefogadom, hogy nem is vagy az, csak nem tudsz mit kitalálni arra, amit mondanak neked! Érdekes módon engem pl. mikor duci voltam, azért cikiztek, mikor lefogytam, azért, de egész egyszerűen nem érdekel, mit mondanak, mert tudom, hogy jól nézek ki. Ennyi.
2014. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, már hozzászoktam. Mindössze annyi a bajom, hogy NŐKÉNT állítanak be valami selejtnek, mert nincs rajtam x kg felesleg, ergo innestől már nem is lehetek VALÓDI NŐ.
2014. ápr. 13. 15:31
 15/20 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom, pontosan ezen az oldalon melyik kérdésre gondolsz, de sem a nagyon kövér, sem a nagyon sovány nem a legegészségesebb alkat, de szerintem még a mértéktelenül izmos sem. Szóval nem jók a túlzások. A többi viszont ízlés kérdése. Nekem pl. a nagyon sovány emberek egyáltalán nem tetszenek, inkább a teltebbek. Nőben is a "nőiesebb" alkatúak: nagy mell, széles csípő, ehhez képest vékonyabb derék, de mindenképp legyen kicsit gömbölyűbb. De azért a vékony alkatnak is nagyon nagy rajongótábora van.

Gondolom, valaki megbántott, vagy rosszulesett valami, amit itt olvastál, de a kérdésedből te sem tűnsz egy hajszállal sem jobbnak, vagy intelligensebbnek mint azok, akik a vékony lányokat leszólják.

2014. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kérdező: Nem jöttél még rá arra, hogy csak akkor lehetsz valóban boldog, ha nem foglalkozol azzal hogy a sok jelentéktelen ember mit mond?
2014. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A csontos az anorexiás, a zsírdisznó meg dagadt! Nincs mit szépíteni...
2014. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17-es pedig biztos az übermensch. Biztos ő Khan a Star Trek-ből.
2014. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nem, én Kahn vagyok a kapuból
2014. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik kövér nő nőies. Vannak akiknek a kebelmérete kisebb, mint egy formás vékony nőnek. Elfeledkeztek arról, hogy nem minden nő arányos?
2014. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!