Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elhízott lányokat miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elhízott lányokat miért éltetik, hogy mennyire formásak, az IGAZI NŐK, míg a vékonyabbakat legebézik, leanorexiásozzák, holott nem is azok?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer láttam már ezen az oldalon és személy szerint nagyon zavar. Még azt csak lenyeli az ember, hogy egy túlsúlyos nőnek nem lehet azt mondani, hogy egyen már egészségesen és fusson már vagy két kört, mert aki ilyet mond, az egy tapintatlan bunkó, míg egy vékonyabbat nyugodtan lehet piszkálni, hogy egyen már többet, meg hogy nem egészséges, betegesen néz ki, ezt mosolyogva kell tűrnie az embernek. De hogy jön valaki ahhoz, hogy kijelentse, hogy a háj tesz valakit VALÓDI NŐVÉ és CSAK AZ A SZÉP?
2014. ápr. 13. 14:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Lószart. Rosszul látod.
2014. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Először is kezdjük ott, hogy a szépség nem kizárólag a belé fektetett energián múlik, gondolom ez nem szorul magyarázatra. Az elhízott és a formás között is van különbség, mint ahogyan az anorexiás és a vékony között is.
2014. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Az elhizottabbakat azért támogatják, mert nem akarnak bunkók lenni, és mert nekik általában kevesebb önbizalmuk van.

A vékonyabbakat(akik még nem csontsoványak) meg általában a kövérebb nők szokták legebézni.

A tényleg anorexiásakat meg jóindulatból biztatják az evésre, mert nem tudnak máshogy segíteni nekik.

Persze ez csak a jobb eset, vannak bunkó emberek is, de velük nem kell foglalkozni.

2014. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
a szépség relatív, kinek mi tetszik, de az engem is zavar, hogy ha egy vékony lányra azt mondják egészségtelenül néz ki, az rendben van, de ha egy túlsúlyosra, akkor meg már elszidják mindennek az illetőt
2014. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Ebből is láthatod, hogy mi milyen úriemberek vagyunk. Tudjuk, hogy egy nőt a súlyával lehet legjobban megbántani ezért aztán próbálunk udvariasak lenni.

A nagyon vékony lány viszont tényleg kiábrándító a külső tekintetében(kivéve, ha balettozik, ott szép).

2014. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Ajánlom figyelmedbe a következő képet: [link]

Mint láthatod, nem csak undorító kövérek és szexi soványak vannak, hanem különböző testalkatú, különböző súlyú nők. Amit te kövérnek látsz, az más számára lehet szexi és nőies. Lehet, hogy te saját magad számára pont megfelelő testalkatú vagy, de mást a hideg ráz ki tőled, mert csak egy járkáló csontvázat lát, míg megint más emberek szerint lenne még miből leadnod. Tehát a kulcsszó: szubjektivitás!

2014. ápr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem így van. Elhízott és elhízott között is nagyon sok a külömbség, és általában azok mondják a kövér nőkre, hogy fogyjanak le, akik vékonyak. Így ők nem tudják, hogy milyen nehéz is az. Lehet mondani, hogy nem, de ez nem igaz. Vannak, akik jól néznek ki túlsúlyosan is, vannak, akiknek az olyan lányok jönnek be, és vannak olyanok, akik egy betegség miatt híztak meg, és erről nem tehetnek.

A vékony (általános) lányok között is lehetnek kevésbé szépek és szépek is.

Az anorexia egy betegség, ami pszichés alapú, így az olyan nők betegek.

2014. ápr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha van önbizalmad és teszel is valamit magadért,akkor ezt kár a szívedre venned.Én sem veszem a szívemre,mikor a negyven kilós barátnőim kövérnek titulálnak,én megteszem magamért,amit tudok,viszont van csípőm,mellem,fenekem,és egy tízessel több vagyok náluk.Aztán akkor mi van?szerintem ez még nem a kövér kategória,de döntse el mindenki maga.Amúgy szerintem az a szép,ha valaki arányos.A nagyon sovány,és a tömzsi sem esztétikus látvány,plusz nem is egészséges.
2014. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%
De dili vagy, nagy a fejedben a baj! Irigy kutya vagy! 10 dagi csaj, mint egy ilyen, mint te!
2014. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"...általában azok mondják a kövér nőkre, hogy fogyjanak le, akik vékonyak. Így ők nem tudják, hogy milyen nehéz is az."


A kövér nők meg nem tudják milyen nehéz hízni.

2014. ápr. 13. 15:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!