Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért néznek át a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért néznek át a magas, szálkás fiúkon?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vannal lányok,akik átnéznek rajtuk,nekem viszont tetszenek,és ezzel nem vagyok egyedül.
2014. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
De nem ám. Nem vagy egyedül, nekem is tetszenek.
2014. ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Unalmas már ez a magas, vékony fiús téma.....
2014. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem hinném, hogy azért néznének át valakim, mert magas és szálkás.
2014. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

3-as.

Miért szerinted nekem nem unalmas vékony magas srácként,hogy keresztülnéznek rajtam meg visszautasítanak egyfolytában?De az,nyilván ha találnék/találnánk olyat akinek így is kellünk,akkor nem lennének ilyen kérdések...

2014. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
dehogynem,a szénné gyúrt pasik a lányok ideáljai,én pedig közel sem vagyok az.gondolom.az 1es/2es válaszoló is egy 190 centis 100 kilós fiúra gondolt a "szálkás" szót olvasván.
2014. ápr. 13. 14:51
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

#5:

És ha itt sopánkodol, akkor több csajnak fogsz bejönni? Szánalmas amikor egy pasi siránkozik a helyzetén. Menj és tegyél érte, mert felesleges itt általánosságokba bocsátkozni, minden nőnek más az igénye, csak meg kell találni a megfelelőt....3-as voltam

2014. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
nekem pont az jön be és nem a kigyúrt
2014. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%

Igen, már tényleg kezd uncsi lenni ez a téma...

Azért, mert valaki magas és szálkás, attól még nem fognak átnézni rajta. Nem azért vagytok egyedül mert jó a testalkatotok. Egyébként is ez a normális férfi ideál, örülj neki, hogy nem egy kis gnóm vagy..

Ui: Én is a magas, szálkás fiúkat szeretem.:)

2014. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

7-es.

5-ös vagyok.

Nyilván ettől nem fogok több csajnak bejönni,viszont itt ki tudom írni magamból amit szeretnék és keresni szeretném az okokat rá,hátha egyszer rájövök.

Ja értem,tehát szánalmas valaki ha problémája van és kiírja magából vagy elmondja?Gondolom neked nem voltak még problémáid,és nem írtad ki magadból soha...

Tettem érte 8 éven keresztül,mindent megpróbáltam úgy érzem a lehetőségeimhez képest,és nem jött össze semmi képzeld el.Mára meg már meguntam,hogy csak "vergődés" lesz abból,ha próbálkozom a lányoknál/nőknél mert elutasít az összes... És a legtöbb aki esetleg indokot is fűzött hozzá az volt,hogy túl vékony vagyok,nem tudnám így megvédeni,nem tudna így felnézni rám és hasonló kamu indokok,meg butaságok miatt.

Igen próbáltam már ezen is változtatni,nem tudok ilyen a genetikám,hiába ettem egész nap,hiába edzettem mellette,szinte meg sem látszott rajtam...

2014. ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!