Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó lesz az eredményem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lesz az eredményem?

Figyelt kérdés
március 20-án voltam együtt a barátommal megszakításos módszerrel. Ha csinálok egy tesztet de nem reggel első pisilésnél, kaphatok biztos eredményt? Eddig sosem volt baj ebből, hogy így csináltuk bár mindig féltem és mindig tesztelem de nem volt gond. kimutatja a jó eredményt már a teszt azt tudom csak hogy ha nem első pisinél de ennyi idő után délután is jó ha megcsinálom nem? egyébként semmi tünetet nem érzek, de szerintem rég hánytam volna hiszen lassan 1 hónapja lenne. mit gondoltok? lehetséges hogy terhes vagyok de nem érzem? és így jó lenne az eredmény? (múlthét hétfőn kellett vona megjönnie de egy 10-12 napot mindig is csúszott)
2014. ápr. 13. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

nem védekeztek, lehetsz terhes

mutathat pozitív eredményt


mindig félsz és mégsem védekeztek? jól ellazulhatsz akkor...


mire tesztelsz, már késő


3 hete nem voltál a pasiddal?

2014. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miért lenne késő..? :)
2014. ápr. 13. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Én két évig csináltam úgy, nem lett baba. De mi az hogy 10-12 napot csúszik?? A menszesz átlagosan 28 napos ciklussal jön, ahol 24 és 30 nap közt van a normális, de a 10-12 napos eltérés az eleve nem stimmel... Vagy valamit rosszul számolsz.

Amúgy miért nem tudod első pisivel mérni?

2014. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

anyunak is és a családban mindenkinek késik általában. nem számolok rosszul a doki is mondta h nem baj.

reggel bonyolult mert mindenki itthon van :/

2014. ápr. 13. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!