Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, ha egy kisebb mellű lány push up melltartót hord?

Figyelt kérdés
Amikor meg leveszi, jóval kisebbek a mellei, mint amilyennek ruhán keresztül látni... nekem kisebb cicijeim vannak, gátlásos is vagyok ez miatt, legalább push up dobna rajta kicsit, de persze nem akarom őket a kirakatba tenni. Vagy maradjak inkább a normál melltartónál, hogy ha lekerül, ne legyen csalódás?
2014. ápr. 13. 20:58
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
ja és 21/L
2014. ápr. 13. 20:59
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Sztem nyugodtan vegyel push up ot. Ha vki kidob mert meglat meztelenul es nincsenek togyeid,akk menhen csak...fo h jol erezd magad
2014. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ez a kérdés és igen, gáz. Nem a kis mell a gond hanem, push up melltartót hord. A nők mennyire szeretnék, ha a pasik is megtömik, hogy nagyobbnak látszódjon?
2014. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Sztem a push up melltartó mindig "gáz" mert át akartok verni vele minket. Csak mi meg pontosan tudjuk milyen az.. 17/F
2014. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 ASOT ***** válasza:

Akkor vegyél csak fel ha valóban jobban érzed magad benne.

Egyébként felesleges. De ha mellette jó alakod van, akkor a melleid elenyészőek. Kisebbek játékosabbak :)

2014. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Gáz, ne használj. Aki ért valamit a "szakmához" úgyis észreveszi, és negatív véleménye lesz rólad, ami lehet, hogy alapból nem is lenne. Én pl. teljesen így reagálok: semmi bajom a kis mellű csajokkal, de ha push up-ozik... rögtön megyek onnan, mert hazugság, abból meg elegem van már erre az életre ;)
2014. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

régen én is hordtam, mert a mellemet leszámítva jó alakom volt. ha hordtam, akkor meg aztán főleg.

csak mindenki ezt súlykolta belém ,hogy de gáz stb.

persze akinek nagy van az nem tudja átérezni milyen az, mikor éppenhogy csak b-s az ember, nem tud felvenni egy papírvékony melltartóban semmi jó ruhát, mert a melle mindent elszúr... nem érzi nőnek magát, mert a legtöbb pasinak a tőgyek tetszenek.

én nagyon szomorúnak éreztem magma ezért és nőietlennek.

úgy döntöttem hízok, akkor majd jó csöcseim lesznek.

felszedtem 15 kilót, tényleg gyönyörű melleim lettek, most nem kell push-up... viszont már divatos, feszülős, vagány cuccokat se kell hordanom, ugyanis nincs derekam, párnás a csípőm és húsos sonkás combjaim vannak.

ha rosszul érzed magad nélküle, inkább hordd. Egyedül a barátodnak kell tudnia milyenek a melleid, a többi pasinak semmi köze hozzá... és el lehet mondani az elején mi a helyzet, én elmondtam a barátomnak és nem érdekelte, hogy ilyet hordok.

2014. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Én is hordok, pedig nekem C-s a kosárméretem.
2014. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Azt viseld amelyikben jobban érzed magad, ne az számitson hogy a pasik mit gondolnak, ugy is egy lesz a barátod, ő pedig valószínűleg (mint ahogy itt is szajkózzák a pasik) nem a melleid miatt lesz veled. Ha szeret, el fog fogadni ugy ahogy vagy.....a lènyeg hogy te érezd magad jól a bőrödben :)
2014. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten jobban érezném magam tőle, igen.. feldobja az önbizalmam, meg a nőiességem.. az alakommal nincs gondom, a vékonyságom miatt vannak egyébként kicsi melleim. Tudom hogy a mellméret nem mérvadó, de aki tényleg nem éli vagy élte át ezt a helyzetet, annak elég nehéz elmagyarázni. És egyébként hosszútávon nem káros a push up?
2014. ápr. 13. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!