Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kicsi a valószínűsége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kicsi a valószínűsége, hogy létezik olyan lány, akinek én tetszenék*. Még kisebb a valószínűsége, hogy ő is tetszik* nekem. Mégis mekkora esélyem van így egy párkapcsolat kialakítására?

Figyelt kérdés
*: a külső és a belső tulajdonságok is tetszenek
2013. nov. 14. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak én lány vagyok. :)
2013. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan annyi, mint bárki másnak.
2013. nov. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 JohnTitor ***** válasza:
Engem csak az időutazós különc lányok érdekelnek, érzed már a különbséget ? :D
2013. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából ezt lehetetlen megmondani. Én voltam már olyan lánnyal aki nekem nagyon bejött és én is bejöttem neki külsőleg, belsőleg is, de a lánynak volt párja aki hasonlított is rám és nem akarta otthagyni a 2 éves kapcsolatát egy új miatt.

Akkor találkoztam már olyannal is akinek nagyon bejöttem de nekem nem jött be a lány, külsőleg nem volt rossz de belsőleg nagyon az alja szinten volt.

Akkor volt még egy aki a külsőm miatt volt belém esve de belsőm miatt ki is ábrándult. pedig nem vagyok egy szép srác sajnos de azért kifogtam ám a nőket rendesen.

Persze többnyire olyanokkal találkozgattam akik találtak bennem valami hibát ami miatt már kizáró ok volt a járás sajnos de ettől függetlenül a barátság megmaradt egy ideig.

A jelenlegi barátnőmmel elsőre nem jöttünk be egymásnak külsőleg, de amint megismertük egymást az egész megváltozott, én már kinéztem őt magamnak az igaz mert csinos lány volt csak valamiért mégsem fogott meg elsőre túl átlagos volt, de a megismerkedésünket nem felejtem el amikor teljesen csalódtam benne, pozitívan azt azért hozzá teszem. Vele jól kijövök bár vannak gondjaink de megoldjuk őket szerencsére.

Viszont én is álmodom a lelkem mélyén arról hogy egy olyan lánnyal fogok találkozni akivel minden szempontból bejövünk egymásnak. De erre az esély kb nulla, de viszont nem kell mindennek elsőre megfelelni hogy szerelembe essenek.

2013. nov. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Látom próbálod a valószínűségszámítás eszközeivel megközelíteni a dolgot. :)


Helytelennek tűnik az a gondolatmenet, amit nem írtál ugyan le, de sejteni lehet ez alapján.


Nos, egyrészt azt nem tudhatod, hogy mennyi az a "kicsi valószínűség", hogy te tetszenél egy lánynak, könnyen lehet (szinte biztos), hogy alábecsülöd.


Másrészt igazából nem jó az egyszerű matematikai megközelítés, ugyanis a "tetszeni" az nem egy jól meghatározott esemény, pl. idővel változhat is...


Harmadrészt a "te tetszel" és "neked tetszik" események (még ha jó lenne a klasszikus valószínűségi megközelítés akkor is) egyáltalán nem függetlenek egymástól! Így sokkal nagyobb valószínűséggel bekövetkezik mindkettő egyszerre, mintha függetlenek lennének.


Azt meg, hogy neked mekkora valószínűséggel tetszik egy lány neked, tudod befolyásolni, magyarul attól függ, hogy mennyire vagy válogatós... :)


Valójában elég nagy esélyed van párkapcsolat kialakítására, ugyanis mindkét nem képviselői alapvetően szeretnének párkapcsolatban élni, így előbb-utóbb nagy valószínűséggel bekövetkezik...

2013. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Fura ez nekem... Miért kisebb a valószínűsége annak, hogy neked tetszik a csaj? Nyugtass meg, hogy nincsenek egyéb hajlamaid... Úgy érzed, többségében csak gáz csajoknak jönnél be? Vagy esetleg neked túl sok az elvárásod?


Egyébként a párkapcsolat kialakítására az esélyed, csak a te hozzáállásodtól függ, illetve, hogy elfogadod e azt, hogy nem mindenki lehet tökéletes, és a maga apró hibáit is el kell fogadnod. Vagy maradsz egyedül...

2013. dec. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj kocsmában. Komolyan. Iszol egy kicsit, mindjárt megszepul a lány. Nekem ez bevalt. Aztán később megtetszett a lany, nem a kulseje, hanem mas dolgok miatt. Aztán szakitottunk. Aztán beleszerettem. Most meg gőzöm sincs mi lesz... Tan megint kocsmazni kéne menni...
2018. jan. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!