Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem úgy csókolok, ahogy "kell"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem úgy csókolok, ahogy "kell"?

Figyelt kérdés

Eddig 4 fiúval csókolóztam, és mindegyikkel ugyanúgy. Viszont barátnőm mondta, hogy smárolt egy fiúval, és az eléggé furán csinálta: Ki-be húzogatta a nyelvét. Nos, én mind a 4 fiúval így csókolóztam... Nem tudom jobban elmagyarázni :D Tehát elvileg úgy kell, hogy a nyelvetek végig játszadozik egymással és közben a szátok is mozog. Ez a normális, vagy máshogy is normális?

17/L


2014. ápr. 13. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
csináld úgy hogy neked és a fiúnak is jó legyen és ennyi, más nem számít
2014. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint en is rosszul csokolozok :D bar eddig mindig dicsertek.. Csokolj ugy hogy neked jo :)
2014. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!