Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér voltam, lefogytam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér voltam, lefogytam. Ruhában jó nő vagyok, ruha nélkül borzalom! Hogy ismerkedjek így?

Figyelt kérdés

Miután lefogytam 50 kilót és végre eltűnt a háj a fejemről, kiderült hogy kimondottan szép az arcom és bár számomra újdonság, de buknak rám a férfiak. (Komolyan!)

Ruhában senki meg nem mondaná, hogy én valaha 120 kiló voltam, viszont valójában a csípőm, a hasam, a mellem striás, és a hasamon egy kicsit lóg a bőr 24 éves létemre.


Megtettem és megteszek mindent, hogy javuljon a helyzet, de 50 kg fogyás után, lássuk be, akkor sem leszek a régi.


Mit tegyek? Megbeszéljem egy idő után a férfival, aki tetszik nekem, hogy ne érje meglepetésként? Vagy inkább ne? Elég kellemetlen ez a téma nekem.


Köszönöm a válaszokat!


2014. ápr. 13. 23:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

No... nálam se előzi meg a szex a szerelmet.... hülyeség. Főleg ez a " mai világ " szöveg. Általánosítás. Közel sem mindenki ugyan olyan a " mai világba ". Az, hogy a többség milyen megint más, követik a divatot meg minden, de mindenki sose lesz ugyan olyan.

A másik, hogy sose lesz rá pénzed. Mi az, hogy nem is lesz? Ilyet ne mondj. Azt se tudhatod mi lesz a következő percbe... lehet lezuhan egy műhold a házatokra. Hát még pár év múlva? Spórolsz, lesz f_aszán fizető állásod, legalább is olyan, hogy félre tudsz rakni akár itthon akár külföldön és gyűjtesz aztán meg van oldva. Ha barátod lesz ő is beszállhat. Soha ne mondd, hogy soha.... 50 kiló fogyás után már tudhatnád, hogy nincs lehetetlen csak tehetetlen ill. mindent lehet csak akarni kell! :) Igen is lesz rá pénzed!:)

2014. ápr. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ennyi fogyás után a TB fedezi a műtétet. Érdeklődj utána!
2014. ápr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12-es:

Csak akkor fedezi, ha tudod bizonyítani, hogy annyit fogytál. Ergo, ha nem ment el a kérdező fogyás előtt a háziorvoshoz igazolásért, akkor cseszheti, hogy a TB állná.

2014. ápr. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Gondolom nagyon gyorsan fogytál le. Egy 50 kilós fogyásnak elég hosszú folyamatnak kellene lennie. Így a bőr is lépést tud tartani vele, vagy legalábbis valamilyen szinten.


Viszont nem hiszem, hogy ez érdekelne. Mármint ha tényleg tetszel és kedvellek is, akkor ilyen apróság nem fog számítani. Ez a szex megelőzi a szerelmet dolog meg marhaság, bár tényleg sokan vannak így vele mindkét oldalon sajnos...

26/F

2014. ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Van egy ugyanilyen testi adottságokkal rendelkező barátnőm. Csak pasi barátai vannak.És rajonganak érte a pasik. Nem tudom,hogy van-e összefüggés,hogy nagyon jó a mélytorok technikája... Ez komoly.

Amúgy meg tényleg ne aggódj: vannak latex kezeslábasok is,ha annyira zavar. MOndd,hogy az a fétised.

Mindenre van megoldás.Ügyes vagy,hogy le tudtál fogyni. Büszke vagyok Rád.

2014. ápr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Tudjátok, az a baj, hogy nem csak beképzelem magamnak. A striáim nagyon mélyek és látszódnak, a bőröm sem feszes. Nem csak beképzelem magamnak.


A fogyás pedig lassan történt, 3 év alatt. Még a mai napig is tart a diéta+sport kombó mert még 10 kiló hátra van az orvos által ajánlottól. De a bőröm nem tudta követni ezt az ütemet sem. Lóg. Sajnos ez van de megpróbálok hallgatni a tanácsotokra és olyat keresek, akit ez nem zavar. :)

2014. ápr. 14. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!