Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy lenne kivitelezhető, hogy mondjuk 20 csajt meghívjak egy "kocsmába" úgy h én fizetem minden fogyasztásukat?

Figyelt kérdés

Van 1 ilyen tervem, h mondjuk 20-30 csajt elhívok akikből kisorsolunk 10-et és annak a 10-nek minden fogyasztását fizetem.

Fb-n lehetne csinálni egy kiírást v kiplakátolni a városba.. van esetleg vmi jó ötletetek?


2014. ápr. 13. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Abszolút! Ez egy nagyon épkézláb elgondolás, gratulálok!
2014. ápr. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyagilag pedig abszolút kifizetődő.
2014. ápr. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem hívsz fel a lakásra csak 10-et, és valami olcsó helyről összevásárolsz (pl. kis vagy nagykereskedésből) piákat, és olcsóbban is kijössz belőle, és még mind a 10-et (vagy valamennyit) meg is dughatod.
2014. ápr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennyiért már rendelsz egy prostituáltat...

Neki meg nem kell fizetned az italért, se semmiért.

2014. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem prostikat akarok és nem megdugni őket, csak bulizni jó hangulatban ;)
2014. ápr. 14. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
A 3-as válaszolónak tök igaza van, vásárolsz piát nagykerben, minél több fajtát, szülőket elpaterolod otthonról, a házat kicsit átrendezed, ami könnyen törik azt lehordod a pincébe a szülők hálószobáját meg kulcsra zárod, ezt tapasztalatból mondom, mert haverom anyámék ágyában hegesztette a barátnőjét házibuliba. Facen kiírod hogy házibulit tartasz vagy pedig szólsz annak az X számú csajnak hogy mi lesz nálad és elhivod őket. Én sok ilyen partit csináltam, főleg mikor anyámék nyaralni voltak 2 hétre, akkor minden nap buli volt, aztán 2 napig takarítás :D Az meg micsoda hozzáállás hogy nem megdugni akarod, az a lényeg haver :)
2014. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sk1zo válasza:
Hahaha ez le maradt :) lehet baja Igen remelem letezik olyan gomb rajta hogy ki fujj nyomd meg es nezz bele :)
2014. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!