Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen egy igazi nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen egy igazi nő? Kivitelezhető ez, ilyennek lenni?

Figyelt kérdés
Egy Igazi Nő nem féltékeny hanem féltő ! Nem kételkedik, hanem magabiztos. Tud érinteni és tudja értékelni az érintést. Egy Igazi Nő vár, nem elvár... A szemével és a mosolyával, az egyéniségével hódít Egy Igazi Nő kinövi azokat a kicsinyes téveszméket, miszerint mindenféle ócska nővel versengeni kell... Egy Igazi nő tudja, hogy mikor elég, mert van benne tartás....
2011. okt. 25. 10:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam ilyennel,jól hangzik.
2011. okt. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Smartguy86 ***** válasza:
Hát, én talán nem így fogalmaznám meg, de részben igaz. És igen, létezik ilyen! Szerencsére nekem pont jutott egy :)
2011. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretnék páromnak ilyen nőt "adni" (természetesen saját magam személyében :) )

Pár hónapja olvastam ezt az idézetet, azóta sokszor elolvasom, mert tetszik. Ahol ilyen a nő, az nyugalmat, családias hangulatot sugall alapból. Legalábbis számomra.

2011. okt. 25. 10:47
 4/26 anonim ***** válasza:
jó lenne, ha ilyen lennék :(
2011. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Kedves Smartguy86!

Nem használtad még ki h ilyen szuper nő jutott Neked?


Tehát mivel én sajnos nem vagyok ilyen (egyenlőre, de próbálok változtatni) így a magabiztosságom sem az igazi. Így nekem erről az jutna eszembe, ha ilyen lennék, akkor az valamiféle gyenge pont. Hülyeség?

2011. okt. 25. 10:49
 6/26 A kérdező kommentje:

Min múlik ez? Alap természet? Vagy ha valaki nagyon változtatni akar akkor tud?

Szerintem egy ilyen nő nagyon boldog tud lenni, boldoggá tudja tenni párját-.

2011. okt. 25. 10:50
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából 15 évesen én is rájöttem, hogy amit a lányok csinálnak az nem jó. Ekkor kezdett kialakulni bennem a nő fogalma. Én nő akartam lenni. De nem úgy mint a (kor)társaim. Azóta sok változáson mentem keresztül, legyőztem a "női játszmákra" való késztetésem. Rájöttem, hogy a fiúkkal egyenesen kell beszélni, és tudni hol a határ ameddig elmehetek. Később rájöttem, hogyan hódítsak úgy, hogy a férfi azt higgye ő hódított meg engem...


Szóval szerintem van ilyen, bár én nem fedem le teljesen ezt a fogalmat. Pl ritkán szoktam féltékeny lenni maximum nem mutatom ki.

2011. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%
Az igazi nő nem ilyen, ez pont a fantázia:D
2011. okt. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Jól esne egy ilyen nő nekem is!!!!

Én cserébe egy igazi férfit adnék annak az igazi nőnek!!!! :)


26F

2011. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Számomra az igazi-> féltékeny, de nem zaklató szerűen. Nem szereti senki se, ha valaki kételkedik benne, de a kételkedés minden emberben benne van így legyen benne is meg azért néha magabiztos is legyen. Tudjon érinteni és értékelni is, ez alap. Ahogy a várás is. Elvárásai legyenek csak normálisak legyen és ne lehetetlen. Ne a bájvigyorávval hódítson, mert nem ér el semmit. Egy párkapcsolatban az a jó, ha látom boldogan és több látom mosolyogva, de a hódítás ne a vigyorgás legyen. Tudja mikor elég, de ne a tartás miatt. Fontos a tartás csak nem értem hogy jön ahoz hogy tudja mikor elég.
2011. okt. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!