Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lényeg hogy lassan 2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lényeg hogy lassan 2 hónapja fasírtba vagyunk a volt barátnőmmel láttunk még esélyt de ma felidegeltem magam mert olyat írt ami nekem bántó volt de szép szavakkal írt olyat ami bántó és felidegelt összekaptunk és tovább nézd olvasd?

Figyelt kérdés
és mondta hogy itt pontot tett a végére! Vajon megéri küzdeni? Mit tegyek? hozzá teszem elég sokáig voltunk eggyütt többször szakítottunk évekre,hónapokra de ójra összehozott mindeket a sors már az eljegyzést terveztük de mindíg veszekedtünk az utóbbi időben!!!!! féltékenység,nem számolt be hogy hova megy és sajnos 1x megtéptem annyira felidegelt és fél tőlem persze jogosan de nem szándékosan tettem ideges voltam!!!!! mit tegyek hogy vissza szerezzem valaki mondja meg!!!!!!!!!!!

2014. ápr. 14. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
ha te lennel a no es o a pasi teged megteptek volna "csak ugy mert ideges voltam" vissza mennel a csavohoz.. NEM.. en is felnek toled ne haragudj hogy mikor jossz nekem.. nem kell minden egyes percrol beszamolnia ha feltekeny vagy akkor az a te bajod ha igazan szereted es o is teged akkor nincs ok feltekenykedni.. ezt elrontottad fel toled mikor mesz neki........ Igerhetsz fut fat max ha hatalmas valtozason esel at akkor talan mondom TALAN sikerul ujra egyutt lennetek ujra.. sosem utunk meg egy not mert ideges vagyok.. uss a falba vagy banja a franc.. orulj hogy nem jelent fel... ezt nokent mondom!
2014. ápr. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress dühkezelő tréninget és még egy másik szakembert agressziókezelésre, és írd meg a barátnődnek, hogy ezekre jársz, hogy többet ne történhessen ilyen.
2014. ápr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mije sérült meg vagy ment tönkre amúgy, amikor megtépted?
2014. ápr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az első válaszadónak üzenem hogy ha nem tudsz normálisakat írni lehet menni semmi kedvem ilyen retardált majmokhoz!!!! :/ a másodiknak pedig hát tulajdon képpen sose ütöttem meg megtépni se akartam csak elfordította a fejét és én megfogtam a haját erősebben a kelleténél!!!! és nagyon megsajnáltam mikor sírt lelkiismeret furdalásom volt azért mondtam hogy nem szándékos volt ő rántott rajta!!! :/ és mindíg felhozza 1-1 veszekedés közepén! hisz tényleg nagyon szeretem és tanácstalan vagyok nem tudom mit csináljak! azt mondja nem akar kapcsolatot egyedül akar lenni ezt írta 1 hónapja ma meg azt írta minden nap a bokszerembe meg az atlétámban alszik azzal a macival amit tőlem kapott és gondolkodik folyamatosan és hiányzok neki! azt mondta kezdjük tiszta lappal de mindíg ő hozza fel a multat!!! azt is mondta pl: ma hogy kezdjük el szép lassan építsük fel azt ami leomlott de nem tudom hogy miért de nem tudok várni!!!!!! tényleg tanácstalan vagyok naprol napra jobban hiányzik
2014. ápr. 14. 00:20
 5/7 acelsziv ***** válasza:
84%

a szöveged alapján nem vagy teljesen százas, de a barátnőd sem az... Én egy ilyen háttérrel nem mernék mást retardáltnak hívni, inkább tükörbe néznék előtte.

Értelmes válasz pedig a kérdésedre nincs. Mivel egyikőtök sem százas így lehetetlen megmondani, hogy mi vezethetne célra.

2014. ápr. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 yakumo18 válasza:
100%

Ne haragudj... de én sem mennék vissza hozzád ha megtépnél! Pusztán csak azért mert te felidegesítetted magad. Ez nem így működik. Meg kell tanulnod kezelni az indulataid!


A lányt meg szerintem hagyd élni !!

2014. ápr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első nem retardált, hanem teljesen korrekt választ adott. Te sose fogod felismerni, hogy nagyon gáz, amit csinálsz egy párkapcsolatban. Én sose lennék egy ilyen hímnemű párja, de hát mindenkinek megvan valahol a társa, így neked is. A csaj helyében menekülnék tőled.
2014. ápr. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!