Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keruljek hozza kozelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keruljek hozza kozelebb, ha nem merek ra se hozza se szolni?

Figyelt kérdés

Van egy srac, aki nagyon-nagyon kedves mindenkivel, jo humoru, baratsagos... viszont azt vettem eszre, hogy mig massal ilyen kedves, addig velem teljesen hideg.

Tudom, hogy 3 eve tetszettem neki, es azota teljesen kozombosen viselkedik. Volt, hogy raneztem, o nezett, elkapta a tekintetet es utana mar nem nezett ram egy jo ideig.

Ami pedig a legrosszabb, hogy nekem 3 eve tetszik, es azota azt erzem, hogy nekem o az igazi.


2014. ápr. 14. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet azért hideg mert gondolta hogy nincs esélye nálad és inkább magában megpróbál köcsög lenni veled és ezzel is "elfelejteni" De ha 3 éve tetszik neked akkor minek vártál ennyit? attól hogy ő egy punci attól neked nemkell annak lenned :)
2014. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

O a fiu es en a lany.

Mivel fogalmam sincs, hogyan kozeledjek hozza. Amikor o kozeledett, akkor valami szulinai buli volt, most viszont nincs alkalom ra, mivel soha nem kerulok olyan szituacioba, hogy egyedul legyen. En meg lany letemre nem sokat tudok tenni igy

2014. ápr. 14. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!