Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az pedofília, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az pedofília, ha 15 éves a barátnőm én meg árpilis 30. –án leszek 17?

Figyelt kérdés

Sokan csesztetetnek, hogy egyszerűen beteg vagyok, hogy ilyen korú lánnyal járok, és hogy ezért feljelentenek majd…

Egyszerűen nem tudok semmivel sem védekezni a gúny ellen és egyszerűen kellemetlenül érzem magam ezekbe a szituációkba… Illetve nem tudom, hogy féljek-e, hogy ismerőseim ( ellenségeim) feljelentenek-e…

Én ezt a lányt nagyon szeretem… és soha nem szeretném kihasználni… Illetve az apjával és anyával is jóban vagyok… Eddig nem 1x feküdtünk le mindig védekeztünk és NEM történt eddig baj.

De ez a kérdés az utóbbi időben engem eléggé felzaklatott amit egyik „évfolyam társam tett fel…” HOGY EZ NEM-E PEDÓFILIA HA ILYEN A KORKÜLÖMBSÉG ÉS ILYEN AZ ÉLETKOR?... ILLETVE, HOGY FELJELENTHETNEK-E SZERINTEM ÉRTE…



#együtt #Pedofília-e
2014. ápr. 14. 18:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2014. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
66%
Semmi gond a korotokkal. Ez nem pedofília.
2014. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
nem
2014. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi van?:D Lol teljesen rendben van a korotok.
2014. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem. Ismerek olyan párt ahol tíz év korkülömbség van.
2014. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Másfél év csillagászati korkülönbségnek számít? Ez az évfolyamtársad pontosan hányas matekból?

Egyébként azok szoktak mindenre pedofíliát ordibálni akikben megvan ez a hajlam és így próbálják önön megvetésüket ellensúlyozni. Egy 14 év éves lány, ha akarhat lefeküdhet akár egy 40 éves férfival is és még az SEM számítana pedofíliának mert már NEM gyerekről van szó hanem fiatalkorúról.

Annyit tehetsz, hogy ha ugat akkor szájba vered, hogy ne ugasson bele más kapcsolatába.

2014. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Dehogy! Hogyan lenne már 2 év korkülönbség az??!
2014. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Pedofil = Nemi jellegek kialakulása előtt álló emberi egyedek keltenek szexuális vonzalmat az egyénben.


Liliomtipró = Szexuális kontaktust létesít 12 (vagy 13, esetleg 14) éven aluli gyerekkel.


A leírtak alapján egyik sem vagy. Az ismerőseid meg azért csesztetnek, mert nekik egy ilyen helyzet újdonság.

2014. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
dehogyis
2014. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A korhatár 14.
2014. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!