Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csókolózásban lehet fejlődni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csókolózásban lehet fejlődni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Megengedem, hogy fejlődj! :)

Na jó, csak viccelek. Nos igen, lehet. Először mindenki béna, ahogy az Animal Cannibals is énekli.

Bár nem mindenki az...:)

2014. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet, 15 csók után lvl up és így tovább

100 csók után már boss leszel

2014. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D És tudom, hogy most nagyon nyominak fogok tűnni, de ha amikor a kezemen gyakorlok akkor elég bénán megy, attól még a gyakorlatban mehet jobban, vagy talán jól? Ott más lesz, ugye? :D
2014. ápr. 15. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
minimálisan lehet, de akinek nincs hozzá tehetsége, annak nem is lesz
2014. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem nem, de apróságokat lehet tanulni, amit a srácok nagyon szoktak szeretni, legalábbis nálam :D alapból szerintem nagyon fejlődni nem tudsz, viszont vannak különböző típusok. pl az első nekem nem volt olyan jó, összenyálazott, pedig tapasztaltabb srácról volt szó. Azóta sokkal jobbakat is találtam, az első óta már vagy öt év eltelt, szóval hallgathatsz rám :D van, aki qrvajól csókol, van, aki kevésbé meg persze az is változó, hogy kinek mi tetszik. A kezeiden az égvilágon semmi értelme nincs gyakorolni, viszont megnyugtatlak, hogy csókolózni egyáltalán nem nehéz. tudni fogod, mit kell csinálni, és tudni fogod, mikor csinálod jól :)
2014. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!