Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén, mi a jó a csókolózás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, mi a jó a csókolózásban?

Figyelt kérdés
Amíg ki nem próbáltam,mindig azt hittem,hogy húú de nagy dolog,meg milyen jó lehet,mert már sok embertől hallottam.Én semmi jót nem találtam benne,de nem is rossz,igazából semmit nem éreztem közben.:D
2011. okt. 30. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, majd egy megfelelő partnerrel idővel rájössz.
2011. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha érzel vmit a másik iránt akkor csók közben is fogsz, nem próbálgatni kell...ha eléred azt a kort akkor majd rájössz.
2011. okt. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 mus musculus ***** válasza:
100%
Az csak akkor jó, ha van benne érzelem is. Ha olyan emberrel csinálod, akivel semleges viszonyt ápolsz, még jó, hogy az élmény is semleges lesz.
2011. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát minimum ott kezdődik,hogy meglegyen a kémia,vagys a nagyon erős testi vonzalom.(gondolj bele egy ronda emberrel nem lehet jó).Ha érzelmek is vannak,akkor egyenesen csodálatos.Én jobban imádok csókolózni mint szexelni :P De szex közben csókolózni mégjobb :D

24n

2011. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Semmi jó nincs benne. A csókolózás csak jelkép: kifejezed vele azt hogy mennyire szereted a másikat.
2011. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem semmi...


21/F

2011. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok,a korral szerintem nincs gond,kémia is meg volt bizonyos szinten,de nem szerelemből történt,lehet ez a gond akkor:)
2011. okt. 30. 17:28
 8/13 mus musculus ***** válasza:
Valószínű :D
2011. okt. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
a csókolózás tökjó,de amikor a párom a nyelvével nyalogatja a számat az iszonyat irritáló tud lenni.bár kiskoromban sem szerettem mikor ölébe kapott apám anyám és csokolgattak összevissza..töröltem mindig magam meg hisztiztem..érzelmes is tudok lenni,de azért ne ennyire.maga a nyál a számon irritál ilyenkor,nem a tett :)
2011. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem se valami nagy dolog a csókolózás. 21L
2011. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!