Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, normális ez? 18/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, normális ez? 18/f

Figyelt kérdés
Imádom a husi/duci/kövér csajokat csak nem merem felválalni a barátaim és a családom elött, mert attól félek, hogy állandóan piszkálnának, hogy mit akarok egy ilyen nőtöl és miért jó ez nekem. Szerintetek mit csináljak válaljam fel, a kövér csajok iránti rajongásom?

#Kövér csajok
2014. ápr. 15. 21:19
 1/2 anonim válasza:
100%

Teljesen normális..

Csak gondolj bele ,ha mindenkinek ugyan olyan lenne az ízlése.

A családod miatt ne aggódj el fogják fogadni ,ha a barátaid ebbe belekötnek akkor nem is igazi barátok ne foglalkozz a negatív véleményekkel :)

Remélem segítettem ,ha nem akkor sajnálom.

Sok sikert!

2014. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze. Minden ember más. A szüleid és a barátaid simán el fogják fogadni, de szerintem ezért senki sem "csesztetne" téged. Én is láttam már olyat hogy pl osztálytársam vagy ismerősöm összejött egy nála 3x nagyobb lánnyal, de eszembe se jutott beszólni neki vagy lenézni őt ezért.
2014. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!