Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jön be sok lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön be sok lánynak Varga Ricsi, Justin Bieber?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Justin Bieber talán, de Varga Ricsi senkit nem érdekel:D
2014. ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Talán mert "Helyesen" néz ki?


Ha meglátsz egy lányt és nem ismered, akkor Neked miért jön be? Talán mert külsőre szép? Csaknem...? :OOO

2014. ápr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de ez tényleg jó kérdés.

Varga Ricsi csak azért, mert egy "híres" ember fia, és biztos van pénze az M.o.-i átlaghoz képest(persze nem saját kereset!). Ma meg sajnos sok felszínes csaj van(ez nem általánosítás vannak normálisak is, csak kevesebb).

Justin Bieber meg színtén híresség miatt+sok lánynak helyes. Meg még olyan műmenő dolgokat is szokott csinálni. De ezt inkább régebben, a mai média szerint már abszolút egy beképzelt p*cs, teljesen el van szállva magától, a rajongóit is lenézi, néha még verést is lehet hallani. Ebből nem tudom mennyi igaz, de minden lány ezt látja a tévében, mégis tetszik nekik! De ez olyan kérdés, hogy mért tetszenek a lányoknak a bunkó, öntelt pasik.

Félre értés ne essék, engem mindkettő hidegen hagy, és szerencsére a baráti köröm nagyrészét is.

2014. ápr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
muszaj erre az oldalra is behozni Varga Richard szemelyet? facebookon epp igy is eleget hallunk rola...
2014. ápr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2-esnek üzenném hogy lány vagyok.
2014. ápr. 16. 19:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Ki az a Varga Ricsi?:D Amugy jo kerdes...Lany vagyok es meg en sem tudtam megfejteni ezt a nagy kerdest...Biztos azert mert "helyesek" v. "cukik" v. nemt'om
2014. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
70%
Justin jol nez ki, hires, es jo hangja van es jo stilusa es imadom <3
2014. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Justint akár hogyan is cikizik/cikizték a fiúk mára már szinte mindegyiknek a "példaképévé" vált.:D Ő tényleg jól néz ki 19 évesen, nő szemmel mondom. Belsőleg nem ismerem de külsőre rengetek nőnek tetszik (akik szeretik az ő stílusát, személyét).

Varga Ricsit hogy a francba merted Justin Bieber mellé írni? És egyáltalán hogyan volt ilyet kérdezni? Varga Ricsi nagyon kevés lánynak jön be és akiknek be is jön azoknak is csak egy kaland mint ahogyan neki is. Szánalmas az a gyerek, mert 19 vagy 18 évesen még semmit nem tett le az asztalra más meg már rég felépítette az életét és komoly elképzelései vannak. De ő meg úgy viselkedik mint a mai 15 éves fiúcskák.

Nincs igazam?

2014. nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 8

Hát nincs. A legtöbb gyereknek fingja sincs az életről 18-19 évesen.

Bieber meg csak egy tömeg termék, semmi több. Egyszer lecserélik másikra, aztán mehet a többi közé a süllyesztőbe.

2014. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ki az a varga ricsi?
2015. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!