Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavaró, ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavaró, ha egy lánynak nagy lába van? (40-41)

Figyelt kérdés

Igazából olyan furcsa lábam van, vagy csak a cipőket méretezik el, de mindegyikből más méret jó. De azt hiszem, hogy 39-es lábam van (és 173 cm vagyok). Viszont van egy Converse-em (amit a netről rendeltem), az 39-es, de nagy rám (és erre 1 év hordás után jöttem rá... grat nekem). Az kezd szétmenni, így rendeltem egy másikat is, az rövidszárú, nem tudom, hogy ez számít-e. De abból 40-eset rendeltem a jó ég tudja miért... De szerintem elmegy 41-esnek is. A lényeg, hogy eléggé nagy rám, de nincs kedvem várni még 2 hónapot, amíg egy új megérkezne, na meg a pénz se mindegy. Ha kitömném vattával, akkor nem "lötyögne" benne a lábam, de attól még ránézésre nagy maradna. Nagyon undorító lenne? Szerintem már így is nagy lábam van, eléggé utálom, de mondom, a másik cipőm lassan tönkremegy, az meg még 2 hónap lenne (és nincs 20 ezrem, hogy a boltban vegyem meg). Szóval a kérdés, hogy az mennyire csúnya? :/


Bocsi, ha hosszú lett, de rossz szokásom, hogy írásban egy csomót tudok "beszélni".



2014. ápr. 12. 16:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Térdtől lefelé hidegen hagynak a dolgok.
2014. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért lenne zavaró? Vagy nem jobb nagy lábon élni?
2014. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bigfoot.
2014. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én lábimádó vagyok,ezért biztos vetnék a lábadra egy vágyakozó pillantást.
2014. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40-es nem zavarna nem is olyan nagy, tudtommal 37-38-as az átlag női láb, a 45-ös már lehet, h zavarna, de az 50-es tuti:D
2014. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyéltalán nem baj. Sőőt. Jobb is masszírozni, kényeztetni a nagyobb talpakat. :)
2014. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Én mindig is kis lábakat szerettem volna, bár az meg lehet, hogy furán jönne ki a magasságom miatt. De legalább 1 méretet szívesen lefaragnék belőle...

De köszi a megnyugtató válaszokat mégegyszer. :) Még írhattok nyugodtan (mások): :D

2014. ápr. 12. 16:38
 8/18 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2014. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem pont neked szólt a köszönet, mert a te válaszodat valahogy nem tudtam értelmezni...
2014. ápr. 12. 17:05
 10/18 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!