Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány és lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány és lehet hogy én is neki, de van barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni hogy én is bejövök e neki, ezért nem merek nála kezdeményezni. Viszont jól kijövünk, többször találkoztunk mostanában. Ha nem lenne barátja azt mondanám hogy én is tetszek neki.


Most mihez kezdjek?


2014. ápr. 16. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, viszont hosszútávon nem érdemes reménykedni. Általában mire megtudod, hogy szakításon gondolkodik, addigra már van új kiszemelt. Szal ha szakít az biztos nem te leszel.
2014. ápr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Többször mondta mostanában hogy egyre többet veszekednek!
2014. ápr. 16. 10:31
 3/14 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne a kérdező a "kiszemelt"?

Lehet, hogy már nem jó a kapcsolatuk, azért érdeklődik irántad.

Majd idővel úgyis kiderül. Addig is legyél vele kedves és közvetlen, hogy érezze, hogy tetszik neked.

2014. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves és önzetlen vagyok vele.
2014. ápr. 16. 10:44
 5/14 anonim ***** válasza:

Persze lehet, viszont sajnos ha tényleg kell neki ez a csaj, akkor már most ki kell nyilvánítania a tetszését, hogy a csaj ne is kezdjen el más személyben gondolkodnia.


Nem kell szexnek meg csókolózásnak se lennie, csak tudjon egyáltalán róla.

2014. ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tehát akkor valami módon tudasára kéne adnom hogy konkrétan bejön nálam?
2014. ápr. 16. 10:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Olyan szöveggel, hogy "kár, hogy van már pasid", tapogatózhatsz nála. De ne legyél durván, rámenős.A reakciói árulkodni fognak, hogy van e esélyed.
2014. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

panaszkodni sokan szeretnek bárkinek. ha kedves vagy, akkor veszélyeztetett vagy:) figyeld, hogy a lelki szemetesen kívül más témák is feljönnek-e.

egyszer mondd meg neki egyenesen, de nem lerohanva, hogy tetszik neked. utána csak övé a terep, ne legyeskedj. el is tűnhetsz kicsit.

2014. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es, pont eree gondoltam én is;)
2014. ápr. 16. 11:05
 10/14 A kérdező kommentje:
8-as, nem hinném hogy lelki szemetesládának tartana mert sokmindenről szoktunk beszélgetni, rengeteg témát felhozva, sőt, néha még ilyen szexuális töltetű szövegek is elhangzanak. Ez utóbbiról sem tudom eldönteni hogy milyen szándékkal mondja. Általában nevetek rajtuk, közben az igazságtartalmán jár az agyam.
2014. ápr. 16. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!