Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még udvarolni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még udvarolni, ha a lány azt mondta hogy van barátja?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
k*rváranem
2014. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem. én is ezt szoktam mondani annak, aki nem érdekel, még ha szingli vagyok, akkor is.
2014. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

99% esélyed van..

Őszintén ezt most komolyan kérdezed?

2014. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
csak az a nő foglalt akin fekszenek
2014. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha belevaló tag vagy akkor igen :) Ezt még ürügyként is mondják gyakran.. Ha érzed, hogy meg tudod mozdítani az első benyomását rólad pozitiv irányba, akkor érdemes :)
2014. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nyilván nem véletlen mondta, még ha nem is igaz. Ez egy tipikus lerázós szöveg én is ezt szoktam bevetni ha nem tetszik valaki..
2014. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sanker ***** válasza:

igen, érdemes, nekem is volt ilyen :)


csaj: van barátom

én: szerencsés a barátod, és mióta vagytok együtt ???

csaj: 1 hete


:D :D magamba röhögtem egy nagyot, végül 2-3 találkozás után kiderült, nem hozzám való, de ez már más kérdés

2014. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem, sőt, hatalmas tahóság. Ha sokáig erőszakoskodna egy ilyen, és nem tisztelné a kapcsolatom, jó eséllyel tökön is rúgnám.


Az egy hetes kapcsolaton nevetgélő tahónak: Mi olyan vicces azon, hogy egy hete voltak együtt?

2014. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sanker ***** válasza:

a 8-as tahónak:


1 hét párkapcsolat egyenlő a 0-val, mert a 2. héten jön a " ne haragudj félreismertelek " szöveg és vége. Erre is gondolj te tahó

2014. febr. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már több, mint fél éve vagyok a barátommal, de értelemszerűen mi is voltunk egy hetesek. Sőt, anyukám és apukám 30 éve együtt vannak, nekik is volt idő, amikor még csak egy hete voltak együtt. A te gondolkodásod kb. olyan vérprimitív, mint azoké, akik azt mondják, hogy az embrió még nem egy emberélet, és nem a "gyerekük".

Attól, hogy te szerencsétlen vagy, másnak még lehet normális, komoly kapcsolata még akkor is, ha az friss, és ha lenne benned egy kicsi tisztesség, akkor tekintettel lennél rá, és sok boldogságot kívánnál őszintén. De minek is magyarázom ezt egy féregnek... :D

2014. febr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!