Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kik a perverzebbek, a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik a perverzebbek, a lányok vagy fiúk?

Figyelt kérdés
Tegnap házi buliban voltunk, és nem tudom hogy hogy, de valahogy szóba jött ez a téma, és majdnem hogy veszekedés lett az egészböl... :D Tényleg egy idióta kérdés, és olyanokat is mondtunk amit már megbántunk. De mostmár kiváncsi vagyok más emberek véleményére is. :D

2014. ápr. 16. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fiúk, lányok unalmasak ilyen téren
2014. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mind a 2 nem egyaránt perverz tud lenni :)
2014. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A lányoknak is vannak perverz gondolataik ötleteik :)
2014. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
egyénfüggő. nem attól lesz valaki perverzebb, mint a másik mert fiú, vagy mert lány
2014. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez emberfüggő, nem számít, hogy fiú vagy lány. Mindenkinek lehetnek vadabb vágyai. Bár kérdés, hogy nálad mi számít perverznek, mert pl a pisi-kaki és társai a lányokat annyira nem vonzza szerintem.
2014. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy mindenkinek más a perverz... :D


Szerintem forma-forma... a valódi perverzitást illetően is, és a pajzánságot illetően is (vannak akik ezt nevezik tévesen perverznek).


Csak amíg egy férfinál majdnemhogy természetesnek számít, addig a nőknél sokaknál ez még ma is megrökönyödést vált ki, és ezért sok nő tagadja. Ezért sokan azt hiszik, a férfiak vannak többen.

Míg amíg azok, akik olyan nők körében mozognak, akik ezt nyíltan vállalják, azok számára a nők körében tűnik többnek.


Tudod, minden relatív...

2014. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok a legperverzebb! :P 18/L
2014. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem a fiúk perverzebbnek tűnhetnek, a lányok kevésbé engedik magukat annak látni. De valóban nem nemfüggő.
2014. ápr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A fiúk. De lehet, hogy csak magamból indultam ki.
2014. ápr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem is egyénfüggő, mert most lehet olyan lány, aki perverzebb mint egy fiú, tehát ez nem a nemtől függ 18L
2014. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!