Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lánynak is szokott csúnyáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lánynak is szokott csúnyább lenni a cicije? Fiúk, titeket az ilyen zavar pl szexnél?

Figyelt kérdés
Én nagyon utálom, mikor összemegy, a mellbimbóm meg hatalmasra megnő, ez a parizer-feelingbe. Általában csak akkor van ez, mikor szobahőmérsékleten vagyok, vagy pl zuhany után ha meleg vízzel érintkezik a cicim. Ha ráteszek valami hideget, pl jégkockát, vagy hideg vízzel megmosom, akkor tök szép formája lesz, szépen összemegy a mellbimbóm is, kerekebb és formásabb lesz a cicim.
2014. ápr. 16. 15:52
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%
Szerintem nem probléma mármint ez olyan mint ha téged zavarna az hogyha a péniszem nem állna mindig nem álhat mindíg vannak állapotai ahogy a mellbimbódnak is ezzel szerintem nincs semmilyen gond.
2014. ápr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret valaki, ez nem fogja zavarni! Nekem is ilyen és engem is néha zavar. Meg nekem mensinél feszes utána meg kicsi lesz és lötyi. Használj hideg meleg zuhanyt meg valami mellre való krémet ami táplálja a bőrt az fontos
2014. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

a 16:55ösnek igaza van, egy pénisz is lehet kicsi és ronda aztán bevetés közben meg gyönyörű

ne aggodj a melleid miatt :)

2014. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!