Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pirulok el mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pirulok el mindig?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, mások szerint nagyon szép, tudom is, hogy nagyon sok fiúnak tetszem, mégsincs önbizalmam, pedig már több barátom is volt, nem is vagyok már szűz. Nem vagyok az a népszerű típus a lányok között (barátilag természetesen), mert nem vagyok az a bulizós típus, de azért vannak barátaim. Mégis, akárhányszor egy olyan ember hozzám szól, akár csak annyit kérdez, hogy mennyi az idő, elpirulok, akár lány, akár fiú az illető! Miért van ez és mit tehetek ellene? Annyira zavaró!!!

2014. ápr. 13. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyél kevésbé aranyosabb. ja gondolom az nem megy (mert so kawaii) szóval fogadd el így magad vagy húzz álarcot :)
2014. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ennek lehet az is az oka, hogy nem vagy emberi társaságba. nem vagy fel szabadult, kellene űznöd olyan sportot ami csapat játék. ott tudsz felszabadulni.

vagy nem ártana egy kis önbizalmat, adni pénzel, vásárolsz ruhákat, ki kapcsolódsz. ellazulsz stb.. kicsit be vagy fásulva úgy érzem.

2014. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!