Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, elégedettek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elégedettek vagytok az alakotokkal? Szerintetek szépek vagytok?

Figyelt kérdés

A kérdést több célból tettem fel.

Tudom hogy mindenkinek más a szép, de a saját véleményetekre vagyok kíváncsi, szerintetek szépek/kívánatosak/szexik vagytok-e.

Előre is köszönöm a válaszokat:)



2014. ápr. 16. 16:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetoen igen. Elfogadnek egy kicsit nagyobb melleket es laposabb hasat, de előbbin nem lehet változtatni, utóbbiért pedig le kene Mondanom a tejbegrizrol. Azt pedig..nem. Omnomnom. 18/L
2014. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Effektíve szépnek nem tartom magam, de az alakommal úgy 80-90%-ban elégedett vagyok. Attól függ, épp milyen lábbal kelek fel, milyen napom van. :) Van, amikor kifejezetten nem szépnek látom magam a tükörben.
2014. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy "átlagos testalkatú" vagyok, eléggé tudok magamnak tetszeni. Fürdés után, amikor elflangálok a tükör előtt, szeretem nézegetni magam. Egyáltalán nem vagyok hiú, ez még bővel az egészséges kategórián belül van.
2014. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is elégedett vagyok.Szépnek látom magam szintén fürdéskor és fürdés után is meztelenül :D
2014. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az arcom nem szép,inkább átlagos kategória.Az alakom szerintem jó,nagyjából elégedett vagyok vele.Viszont lehetnék magasabb,elég picire nőttem.
2014. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ésha most rátok írnék privátban, akkor is ezt gondolnátok? Sok lánytól kértem és kaptam képet, volt aki gyönyörűnek mondta magát, de férfiszemmel nézve nagyon nem volt szépnek mondható. Azért mondom el ezt mert arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek más is szépnek tartana titeket?
2014. ápr. 16. 16:28
 7/19 anonim válasza:
Nem vagyok valami gyönyörűség, de úgy gondolom , hogy nem vagyok csúnya sem . Középkategóriába tartozok és nem vagyok sovány, de kövér sem :P Fogyni szeretnék, de ki tud mikor ennyi édességet árulnak :3 és legfőbbképpen ki akar ? xDDD
2014. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az arcom nagyon nagyon ronda, az alakom pedig elég deformált, de tudok úgy öltözni, hogy ne tűnjön fel. Soha nem tartott még szépnek senki, és nem is fog, még össze nem gyűjtöm azt a sokmilliót plasztikai műtétekre. Hát ilyen is van, lehet így élni csak nem nagyon érdemes. De a remény hal meg utoljára:)
2014. ápr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Válaszolva a kérdésedre, biztos, hogy nem küldenék magamról képet. Több hónapnyi beszélgetőpartnerek sem kaptak, így egy ilyen kis "kutatás" miatt sem fogok küldözgetni. Elég nekem az önbizalmam, nem szorulok senki véleményére - ha negatív, ha pozitív.
2014. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én szép vasgyxok :-$é 21/f
2014. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!