Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csendes vagy csak én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes vagy csak én nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy férfival.

De nem túl beszédes. Ha kérdezek válaszol, hülyéskedünk is. De úgy szimplán neki nincs kérdése. Úgy érzem magam mintha vallót lennék....


Mivel lehet szóra bírni?


2014. ápr. 16. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Itasd le.
2014. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Például ne mondj el mindent magadról, viszont éreztesd vele, hogy valami fontosat nem mondasz el.
2014. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szinte nem is kérdez tőlem semmit, így nem nehéz titokzatosnak lennem.
2014. ápr. 16. 19:20
 4/7 C0r3 ***** válasza:
Ha érdekelnéd ő is feltenne kérdéseket, hidd el nekem.
2014. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem hogy általában távolságtartó vagy eleve nem beszédes?! Azt mondta hogy eleinte mindenkivel távolságtartóan viselkedik
2014. ápr. 16. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően én se szoktam sokat kérdezgetni, mert utálok faggatózni. Viszont minden hülyeséget elmesélek magamról és azt várom, hogy reagálva a story-jaimra a másik fél is elmesélje azt ami eszébe jut. Persze ha az embered magáról se mesél és nem is kérdez az érdekes. Azért várj még ki, hátha feloldódik és beszédesebb lesz :)
2014. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én randiztam valakivel 2x, aki csak magáról beszélt, és rólam szinte semmit sem kérdezett.

nem volt túl szimpi, ezért többet nem randiztam vele, viszont kiderült, hogy totál szerelmes belém, és két év múltán sikerült csak teljesen lekoptatni (már eléggé átment a dolog túlzásba a részéről).

szóval simán tetszhetsz neki, csak társalgásban nincs a topon.

2014. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!