Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit rontok el? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el? Miért nem érdeklem a férfiakat?

Figyelt kérdés

Külső:Minden ismerősöm azt mondja,hogy szép vagyok és jó alakom van.Igényesen,nőiesen öltözködöm,adok magamra.162 cm/50 kg,zöld szem,szőkésbarna haj


Belső:Sokminden érdekel,széles a látóköröm.Általában jó kedvem van és sohasem vagyok bunkó másokkal.

Viszont meglehetősen komoly vagyok,nem nagyon szoktam viccelődni,csendes vagyok,nem vihogok állandóan és nem járok bulizni.Talán ez lehet a baj??

De miért nem látok legalább egy kicsi tetszést a férfiak szemében?

Sohasem szólítanak le,nem adnak jelet annak,hogy tetszenék nekik.Vagy félnek tőlem?Mi lehet ez?


19/L



2012. máj. 5. 14:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
melyik hónap, hanyadikán születtél?
2012. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ez most hogy jön ide?
2012. máj. 5. 14:56
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nagyon flegma az arcod? Bocs hülye szó, de ha ilyen komoran lenézően néz egy lány, nem szívesen szólítják le. Engem mondjuk inkább a nevetgélős mindig hülyéskedős lányok vonzanak. Ettől függetlenül találhatsz párt, csak ne állj mindig (ne haragudj a szóért) fapofával.
2012. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy jó kedvem van,szerintem ez az arcomon is látszik,szoktam mosolyogni...
2012. máj. 5. 15:00
 5/19 anonim ***** válasza:
4%
terhes vagy
2012. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hú, akkor nem tudom. Gondoltál arra, hogy Te szólítasz le neked tetsző srácokat?
2012. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ja, szólíts le pl engem :D

Merre laksz?

2012. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

én azt vettem észre ha elmegyek szórakozni, ( látom te nem szoktál ) hogyha jó kedvem van, nevetgélek, látják mások hogy jól érzem magam a bőrömben, ez csak jót sugall. Ilyenkor jobban akadnak csajok is, mint amikor józan komoly vagyok :DD

19 F

2012. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#6-os válaszoló! Ha lány létemre leszólítanék egy srácot akkor vagy túl nyomulósnak tart és lekoptat vagy, még, ha tetszek is neki elkényelmesedik és akkor nem érti, hogy nekem miért rossz, hogy nem keres vagy nem törődik velem stb. Lány választ, férfi hódít. Ne hogy most már mindent a lányok csináljanak a fiúk helyett!!! Feminizmus ide vagy oda.


A válaszolónak csak annyit, hogy én is ebben a cipőben járok és valószínűleg nálam is azért van ez, mert nem mosolygok állandóan és nem csevegek annyit a többi lánytársaimhoz képest. Ez van, ha pasit akarsz a belsődön kell változtatni. Ennyi

2012. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt barátod? Szűz vagy még?
2012. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!