Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljon egy magas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon egy magas, vékony fiú, ha a kinézete miatt az összes lány messziről elkerüli és megveti őt?

Figyelt kérdés
mibe meneküljön?a testedzésbe?tanulásba?mibe az őrület elől?
2014. ápr. 16. 21:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Csapj fel Slendermannak!! Neki aztán van annyi fiatal csaja hogy ihajj csuhajj morèjja !!
2014. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#20 válaszadó leírta a legjobb választ. Én arra voksolok, ne akarj nekik megfelelni mert úgyis keresnek benned majd hibát. Aki keres, az talál! És tényleg nem ér annyit egyik se hogy hosszútávon ennyi időt és erőt feláldozz rájuk.

Lehet engem is lepontozni, csajok, ha már érvelni nincs agyatok. Kár hogy lepontozni én is tudok, mindjárt be is mutatom.

2015. jún. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én is magas vagyok és vékony, részben a genetika, részben pedig szélsőségesen súlyos IBS miatt (irritábilis bélszindróma). Ha nem szedek be hasfogót, 10 perc alatt viszontlátom a kajámat a hátsó kijáraton. Gondolom sejteni lehet, hogy izmokat építeni így kb. a lehetetlennel határos, már annak is örülök, ha 60 kilón tudom tartani a testsúlyom.

Nékem az volt a javaslatom, hogy hagyd a csajozást meg a nőket a 3,14csába. Elképesztően haszontalan, deficites és fölösleges dolog, beleölsz rengeteg erőforrást, időt, energiát, pénzt, és mi lesz a vége? Kikosaraznak. Hát ezért aztán megéri!

Elsősorban tudatosítsd magadban, hogy a romantikus filmek, mesék, regények és a valóság közt egész pontosan NULLA átfedés van. A valóság nem egy Tiffany- meg Romana-füzetke, ahol a két hányatott sorsú hősszerelmes végre egybekelhet a végén. A valóság nem Szélor Mún, ahol a szerelem ereje mindent legyőz. A valóság nem Vad Angyal, Rosalinda meg mittomén, Paula és Paulína, ahol több száz epizódnyi érzelmi hullámvasút után egymásra találnak a főszereplők. A valóságban a párkapcsolatok jórésze rosszul végződik - szakítással, válással, vagy egymást maró-gyűlölő rossz házasokkal, akiket már csak az anyagiak tartanak össze, és az egésznek a gyerek issza meg aztán a levét. Ha ezt tudatosítani tudod magadban, idejekorán ki fogsz ábrándulni abból, hogy bárkihez is odakösd magad életfogytiglan, és egy katasztrófális házasság végén döbbenj rá arra, hogy ezt mind megspórolhattad volna.


Én is letettem már rég a párkapcsolatokról, a pénzem és az időm csak az enyém, azt csinálhatok, amit csak akarok, nem kell senkihez alkalmazkodnom, senkiért nem kell felelősséget vállalnom, élem és élvezem a saját életem. A nők meg bekaphatják keresztbe-kasul.

Nagyon nagy önfegyelem kell hozzá, és meg kell tanulnod erőszakkal elnyomni az érzéseidet, de sikerülhet!


Most nem sokkal jobb így az élet? Hát de!!! Sok sikert kívánok neked!

2018. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!