Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet az ember ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az ember ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátnőmmel, mert kiderült, hogy prostituált. Nagyon a padlón vagyok, annyira szerettem, és most kiderült hogy miért hoz haza annyi pénzt.. Rosszul vagyok, hogy ez az angyali lány ezzel foglalkozik, rohadtul fáj! Nagyon szeretem, de így nem tudok vele együtt lenni!! Mi a francot csináljak ilyenkor? Én érzem magam felszínesnek, hogy ez nagyon zavar, de nem tudok mit csinálni! A gyomrom összeszorul, ha beszélek vele, egyszerűen nem tudom ezt kitörölni a fejemből! Nyugtasson meg valaki, hogy igazam van és ezt nem lehet egy lánynak elnézni!! Hogy nem vagyok köteles maximálisan megértő lenni, és jogosan szakítok vele csak azért, mert ezzel foglalkozik!
2014. ápr. 16. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Az kemeny en is ezt tettem volna. Am utszeli v lakasos?
2014. ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jogos amit csinálsz, undorító dolog.. Ha máshogy nem is tudna pénzt keresni, akkor se. Mindig van választás, szóval erre nincs megfelelő magyarázat. jól teszed, hogy nem nézd el.

Hogy derült ki?

2014. ápr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TheHologram ***** válasza:
Ez durva. Én szerintem ebben a helyzetben megőrülnék. Nem azért mert nem lesz ezután a barátnőm,hanem mert még belegondolni is rossz,hogy ez milyen undorító dolog.
2014. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Összevesztünk, és miközben fürdött megnéztem a "céges" telefonját, mert jött rá üzenet.. Majd szét robban a fejem!!! Rengeteg palit találtam benne, atya úr isten.. Emberek rohadtul kivagyok, nem bírom elhinni!! Több, mint fél éve vagyunk együtt! Ill. voltunk! Nagyon komoly lakást bérel de eddig nem jöttem rá, hogy miért...
2014. ápr. 16. 23:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szűrésre gyorsan menj el, ki tudja mit adott át neked...
2014. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!