Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lenne könnyebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lenne könnyebb?

Figyelt kérdés
Aludni nem bírok emiatt..., bár régi történet. Nem jöttem össze valakivel, mert akkor másba voltam szerelmes, messze élt, féltem, hogy úgyis kidobna egy hónap után és mert nem volt szerelmes belém, csak egy csaj voltam neki a sok közül, de régen szeretett volna összejönni velem. Azóta eltelt pár év. Nagyon sok mindent szerettem volna mondani neki, de már nem mondhatom el. Gyökérségnek érezném, már rég mással van, nem akarok bekavarni, és megbeszéltük, hogy ha találunk mást akkor nem rinyálunk a másik után. Tudom, hogy már helyrehozhatatlan, nem is az a célom, talán össze sem illenénk, inkább az, hogy ne gondoljak rá állandóan. Olyan ki nem mondott kapcsolat volt ez, ezért is keresett mást, amit megértek. De ha annyira érdekeltem volna akkor nem érdekelte volna más és nem ezen múlik a dolog, hogy kimondjuk vagy nem. Egyszerűen fáj amiket nem mondhattam el, amiket nem élhettem meg vele. Már nekem is alakulgat valakivel és ideje tovább lépni egyszer.
2014. ápr. 16. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:

.... ideje tovább lépni egyszer.


Na, hát mi is így gondoljuk.

2014. ápr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha alakulgat valakivel, akkor ezt az embert felejtsd el.
2014. ápr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyira mégsem illünk össze szerintem.
2014. ápr. 28. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!