Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy barátságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy barátságból csinálja, vagy szinte 100% hogy többet akar?

Figyelt kérdés
Nemrég ismertem meg egy 30 éves pasit, én csak 19 vagyok szóval megmondtam neki hogy nem akarok vele összejönni max barátok lehetünk, ráadásul még az előző kapcsolatomon se vagyok túl teljesen. Eléggé világosan a tudtára adtam hogy konkrétan "letépem a kezét ha egy újjal is hozzám mer nyúlni":D, és ezt fel is fogta, nem viselkedik úgy mintha rám akarna mászni, de közbe meg egyre többet, talizunk, bemutatott a családjának, elvitt vacsizni, szóval akárhányszor találkozunk egyre jobban randin érzem magam. Ilyet csak úgy barátságból nem csinálna, nem?
2014. ápr. 17. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A második, sajnálom. "A lukért mindent".
2014. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyilván megakar fektetni, és meg is fog. Egy 30 éves tudja már hogy kell egy kiscsaj bugyijába bejutni.


27/F

2014. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

minek találkoztok még?

a max barátok lehetünk nekem nem úgy hangzik, hogy szeretnél vele beszélgetni vagy bármi mást. mintha egy koloncról beszélnél.

2014. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne találkozz vele, ha nem akarsz tőle semmit, ezekkel csak bíztatod! koptasd le!
2014. ápr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazából nagyon bírom, csak mostanába még nem akarok pasit, gondoljátok ha sokáig próbálkozik, de csak nem hagyom magam akkor ő fog leppatintani?
2014. ápr. 17. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:

ahha, szóval olyan kell, aki dicsérget.

menj vele mindenhova, ahova hív, és majd ő eldönti, mikor ér véget az udvarlás. egyszer megunja, addig élvezd, és ne kérdezz több hülyeséget a gyakorin.

2014. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!