Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismeri valaki azt a BKV...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timike22 kérdése:

Ismeri valaki azt a BKV buszsofőrt aki flörtöl a nőkkel? Asszem Petinek hívják, velem is ki akart kezdeni, de azóta nem láttam

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
jegyeket bérleteket xD egy donhuán buszsofőr :D
2014. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jaj b@kker, én is láttam azt a fószert :DD az aki a buszról a buszmegállóban álló lányoknak integet és odahívja őket magához??

Én akkor pont arra gondoltam h eléggé elkeseredett lehet :DD

F/23

2014. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kérdező, nem tűnt még fel, hogy szinte az összes buszsofőr szédíti a nőket??? :D
2014. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért? Csak nem van egy eladó BOJLERE? :D
2014. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkivel kikezd? Akkor aztán komolyan gondolhatja....
2014. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
magas, szőkésbarna haj, szemüveges. azért kérdezem hogy igaz-e, mert ismerem a feleségét, meg a kisfiám. állítólag megváltozott, de vannak jelek hogy nem. kíváncsi lennék hogy viselkedik amikor vezet
2014. ápr. 27. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Hej cica, eszem azt a csöpp kis szád!

Üdv,

Peti.

2014. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!