Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért flörtöl meg viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért flörtöl meg viselkedik túl érdeklődően 1-2 pasi ha amúgy meg barátnője van?

Figyelt kérdés
Röviden annyi az előzménye az egésznek hogy nemrég szakítottam az első szerelmemmel, nagyon csúnyán kivoltam már 1-2 hónapja, mostanában kezdtem el barátokkal kimozdulni, próbáltam rávenni magam hogy nyitott legyek új ismeretségekre de az egyetlen ami történik, hogy a fiúk 90%a röhejesen gyorsan elveszti a hitemet meg a bizalmamat, lassan már mintha szomorú sem lennék egyszerűen csak kiábrándító amit érzek. Tegnap először történt meg hogy a volt barátom után valaki egy pillanatra is de imponált, megdobogtatta a szívem, igaz volt egy kevés alkohol a dologban mindkét oldalon de olyan értelmes, jó dolgokról beszélgettünk, hogy kezdtem tényleg kicsit feloldódni a sok depressziózásból. Félreérthetően közel volt, csomószor megérintette a hajamat, vállamat, arcomat... egyszóval azért szerintem az ilyesmit már félre lehet azért érteni, főleg ha nem egy régi haverod az illető hanem aznap találkoztatok először. Aztán ma felkerestem facebook-on de inkább be sem jelöltem végül, mert az egyik első dolog amit megláttam hogy barátnője van, ráadásul több éves kapcsolat. Akkor most mi van? Néhány ital már mentség az ilyesmire? Az egy dolog hogy a barátnő háta mögött ez így elég fura, de ezzel az a lány is csak hülyítve lesz akinek teszitek a szépet... ugye nem ez az általános? Vagy ezentúl ez lesz, nem reménykedhetek, nem nyugodhatok meg ha valaki észrevesz és érdeklődően viszonyul felém, mert még midnig simán fennáll a veszélye hogy foglalt? Így már lassan tényleg lehetetlen kiszűrni hogy hol szabad a pálya és hol nem. Ki mit gondol erről?
2013. okt. 24. 01:22
 1/8 Dwight Schrute ***** válasza:
100%
Át is adom a szót annak, aki ezt végigolvassa fél 2kor.
2013. okt. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha annyi időd nincs, akkor nem értem annyi miért volt, hogy panaszkodj a szöveg hosszáról. Jó éjt, biztos rád férne a nyugis alvás ha ennyire szeretsz kötözködni
2013. okt. 24. 01:26
 3/8 anonim ***** válasza:

1.: Én nem vagyok ilyen, de végre valaki, aki nem általánosít.


2.: Első találkozáskor egyáltalán nem szoktam a lányokat megérinteni, max véletlenül.


3.: Ebből következik, hogy én nem tudnám megdobogtatni a szívedet, mert nem teremtek testi kontaktust.


4.: Az én példámon keresztül láthatod, hogy találhatsz olyan fiút, aki nem flörtöl úgy, hogy van már barátnője, csak nehéz kiszűrni.

2013. okt. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményedet. Próbálok nem általánosítani de nehéz, amikor zsinórban 5-6 emberben csalódok egy hónapon belül úgy hogy van akivel nem is beszélgettem élőben csak neten. És nem kell hozzá megérintenie senkinek hogy "megdobogtassa a szívem" dehogyis, azért írtam hogy ez történt, mert szerintem iylet nem csinál az aki nem akar semmit, szóval ez a szemléltető példa volt. Legalábbis az én naiv lelkem azt gondolná. De még ha így is lenne sem tartoznék idegeneknek magyarázattal csak ne haragudj, de kicsit bökte a csőröm ez az enyhén ítélkező hangvételű megállapítás.
2013. okt. 24. 01:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Dugni mindenki akar. Még az is, akinek barátnője van, pláne, ha több éves a kapcsolat, és már csak filmet néznek esténként...
2013. okt. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert bűős lelkek.
2013. okt. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 4:

Ne haragudj, nem akartam offenzívnak tűnni, csak engem zavar az, hogy a lányok ezzel jönnek én meg tessék itt vagyok sikertelenül.


Ráadásul három hónapja lett vége egy olyan kapcsolatomnak, ahol a "párom" szerte-szét csalta az agyamat. Nem tudok most egyenlőre a lányokban megbízni, de mégsem általánosítok (amit te sem tettél és ezt értékeltem is)...

2013. okt. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen típusú lányok is szaladgálnak mindenfelé. Beszélsz vele, elvagytok, azt hiszed tetszel neki, közben semmi sem történt, csak egyszerűen ilyen természete, így viselkedik.
2013. okt. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!