Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mik azok a tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mik azok a tulajdonságok, amik mindenképp kellenek ahhoz, hogy egy lányból barátnőjelölt legyen?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 17. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyitott, okos, elfogadó, türelmes, mutassa ki érzelmeit.
2014. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Na szóval, az ideális nő. Hangsúlyozom, ez az ideális nő, tehát mint általában legtöbbször az élet mást hoz, de ha megválaszthatnám, akkor az alábbi lenne.

Küllemre átlagos magasságú, de inkább magasabb. Olyan 160 centi legyen minimum. De jobb, ha 170 feletti, mivel én is magas vagyok. Arcra bájos, kedves, barátságos. Alakra homokóra alkatú vagy hívhatnám coca-cola formának is. A lényeg, hogy ne fatörzs dereka legyen, egybe derék, hanem szépen legyen szélesebb a csípője, keskeny derék. Kicsi vagy közepes, feszes, kerek cicikkel és hosszú, egyenes, formás combokkal rendelkezzen. Nagyon fontos, hogy a lábszára se legyen Ó alakú, tehát az is jobb, ha egyenes és viszonylag hosszú. Legyen vádlija, de ne legyen túl izmos. A bokája pedig szép kecskes legyen, a lábfeje pedig inkább hosszúkásabb, formás lábujjakkal és ápolt talpakkal. Visszatérve a fejére: legalább nyakig érő, de vállig érő haja legyen, persze lehet hátközépig érő is. Szemszín lényegtelen. Arcforma inkább hosszúkásabb, vagy kicsit kerekebb. Nem szeretem a nagyon csontos arcú nőket, így jobb, ha kicsit párnásabb az arca, de az sem baj, ha nem ilyen. Magyarul ne legyen pufi arcú, de bele lehessen csípni szeretetből. A szemöldöke legyen karban tartva, tehát ne legyen vastag, de hajszálvékony sem. Utálom a tetovált szemöldököt, tehát ne legyen tetoválva. Lehet fülbevalója, valami szolid, vagy nagy karika. Szeretem azt. Rúzsozhatja is magát, csak szolidan. De inkább átlátszó szájfényt használjon, amit jó érzés lesmárolni róla. :D Parfüm nagyon fontos, de nagyon szeretem a természetes testillatot is, feromonok éljen.

Lejjebb: popsi fontos. Legyen feszes és kerek, legyen popsija. Fontos, hogy lapostalpú cipőben is legyen popsija, ne csak magassarkúban jöjjön ki az.

Tetszenek a hosszú végtagok, tehát a karja is legyen inkább hosszabb, mint rövidke. Nőiességet tekintve legyen csupasz vagy fazonírozott, rövidre nyírva a szőrt. Nem szeretem a dzsungelt a lábak között. Alap dolog a hónaljgyanta vagy borotválás, illetve a lábak megfelelő szőrtelenítése. Gyantával a legeredményesebb.

Kicsit összevissza írok, ami eszembe jut. A hajszínéről még: mindegy, csak ne legyen ilyen rózsaszín meg zöld meg lila, meg ilyen ___ságok. Festheti, felőlem lehet vörös is (abból is az igényesebb mahagóni) vagy lehet rókás vörös is, de ápolt legyen. A kedvenc hajszínem a barna, és a szemekből is nagyon imádom a barnát. De mint írtam, lehet zöld, kék, szürke, vagy ezek keveréke is a szeme. Nem gond.

Ruházkodásra legyen igényes, de ne túl elegáns. Sportosan elegáns, hétköznapi. Tudja, mit kell alkalmakra felvenni, de egyáltalán nem zavar, ha hétvégén mackónadrágban van, amit igényesebb melegítőnek gondolok, nem szakadt, ápoltaltan, alpári cuccokra. De a sima farmer, blúz vagy póló, női ing is megteszi. Magyarul: kényelmes, sportos, és kicsit elegáns.

Lehet műkörme, de jobban preferálom a saját körmöket. Lakkozhatja is, a lábujjait is, sőőtt. Szexis az nagyon is nyáron saruban, ha formásak a lábujjak. Szóval kedvenc lakk színeim: bordó, narancssárga, sötétzöld, fekete, mályva, de imádom a sima átlátszó gyöngyház lakkot (asszem ez a neve), meg a franciakörmöt is. Ha műkörme is van, ne ormótlan hegyes háromszögre csiszolt legyen, hanem igényes, legfeljebb 1,5-2 centis. De nem elvárás, sőőt.

Cipők: sportcipő, tornacipő, magassarkú, topánka, nyáron szandál és saru. Ilyenek tetszenek.

Ja és imádom a szoknyát a nőn, de csak ha formás lábszára, combja van, kedvencem a farmerszoknya és a miniszoknya is, bugyi nélkül. Persze csak viccelek. Igazábók mégsem. :D

Küllemre ennyi.


Belső világ:

Ha valami megfog benne, a tekintetében, mozdulataiban, gondolataiban, kisugárzásában, akkor ideálissá válik.

Kedves, alkalmazkodó, humoros, szolid, szenvedélyes, életrevaló, de nem buligép. Fontos, hogy legyen saját gondolata és ne facebook generáció legyen meg Megasztár meg ilyen idiótaságok :) A saját lelki fejlődését tekintse fontosnak. Nem baj ha okos, de ne vágjon fel vele. Legyen bölcs. Letisztult ön- és énképpel rendelkezzen, ne elégedetlenkedjen mindig és ki nem állhatom a női hisztériát, amikor ok nélkül se____fej valaki.

Ideális kapcsolatban fontos a közös lelki fejlődés is. Utálom a mindennapos cirkuszolást és vitázást. Lelkivilágra olyan nőre vágyom, aki cserfes, de nem hebrencs, aki kommunikatív, aki felelősségteljes, becsületes, szenvedélyes, odaadó, játékos, de tud hallgatni is, amikor kell. Nem bírom az anyagias nőket, akik potyalesők. Ezt fontos kiemelnem.


Na kb ennyi. Erre varrj gombot!

2014. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fix listám nincs a tulajdonságokról, amiket sorban elkezdek pipálgatni, amikor megismerek egy lányt, de azt el tudom mondani, hogy az a lány, aki eddigi életem során a legnagyobb hatással volt rám, ő lenyűgözően intelligens, nagyon okos, nagyon könnyed és derűs a természete, mindenkihez jóindulattal közeledik, kedves és optimista, nyitott a világ dolgaira, széles látókörrel bír.

Vele kapcsolatban mindig az jut eszembe, mintha az én kicsit borongósabb, morózus, kimért, időnként cinikus természetemhez képest maga lenne a megtestesült könnyedség, a friss levegő, a bohókásság, a tökéletes női érzékenység.

2014. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mosolyogjon sokat és szeressen nevetni!
2014. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Johny88 ***** válasza:
Közös szimpátia és hogy izzon köztük a levegő.
2014. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felnőtt legyen, ne csak papíron, hanem fejben is. Független, önálló, érett, ambíciózus legyen. És legyen meg a szikra.
2014. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen felszínes és ne legyen anyagias. A többit fölösleges írnom, mert a 90%-nak ez se megy.
2014. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!