Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem nem férnek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem férnek meg egy emberben a "rendes" és a "nőgyűlölő" tulajdonságok?

Figyelt kérdés
Egy csomó magát "rendesnek" valló fiú ír ki általánosító, nőgyalázó kérdéseket vagy válaszol ilyen stílusban. Csak nálam üti a rendességet az ilyen gondolkodás?
2014. márc. 16. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
Mintha fordítva nem ez történne...
2014. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mármint "rendes" és "férfigyűlölő" lányok? Ilyennel azért jóval kevesebbszer találkozom...
2014. márc. 16. 20:09
 3/17 Költőnő? ***** válasza:
84%
sztem nem feltétlenül ütik, mert am sztem a nagy részükben sok emberi érték van, csak el vannak keseredve és vagdalkoznak. De remélem, ha egyszer találnak maguk mellé egy normális lányt, akkor meg tudják mutatni, h valójában mennyire rendes emberek is ők.
2014. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Jogos, de azért nézd meg a másik nemet is.
2014. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
ez a két tulajdonság valóban nem fér meg együtt..
2014. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha vki rájön, h a külseje miatt nem kell egy nőnek sem, az miért nőgyűlölő?
2014. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem pedig nem zárja ki egymást a 2 említett tulajdonság, sőt! A mai lányok, nők provokálták ki ezt a rendes férfiakból, egyrészt azzal, hogy egy átlagos külsejű fiút szó szerint kiröhögnek, másrészt a nők indokolatlan kivátságaikkal (pl. ingyen mehetnek be bizonyos helyekre) rendre visszaélnek. Azt is ki merem jelenteni, ha egy fiú rendes, normális, az nem menő a lányok szemében, így kevés eséllyel talál magának lányt és kialakul a nőgyülölet, szóval az ok-okozati összefüggéseket is számításba kell itt venni.
2014. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Nocsak a 7-es személyében magát Teczár Szilárdot köszönthetjük köreinkben? :)
2014. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó leírta a tutit! Ku.rvák vagytok mind! :D De azért én rendes vagyok. :$
2014. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
azok a válaszolók akikre te gondolsz ők sértődött, elkeseredett emberek akik dühből válaszolnak. nem gondolom, hogy emiatt ne lehetnének rendesek, ugyanakkor a személyiségük nem lehet túl erős és kicsit labilisak lehetnek, de lehetnek ettől rendesek.
2014. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!