Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogy vagytok ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy egy lány inkább egy tapasztaltabb, figyelmesebb, kedves pasira vágyik, mint egy kigyúrtra?

2014. ápr. 18. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Yeah.Ééén.
2014. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én férfira vágyom,aki nem kigyúrt,de arányos,normál testalkatú,és jó magas is.
2014. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

miért, mindenegyben nem létezik?


kigyúrtság amúgy nem zsánerem.

2014. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátom értelmes, diplomás pasi, figyelmes, kedves, romantikus (de nem nyálasan), határozott, vannak céljai... alacsonyabb, mint én, és abszolút nem jár edzőterembe, az ő sportja a túrázás és bringa. A baráti köre dettó, és mindenkinek van barátnője.
2014. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kigyúrtság és a figyelmesség, kedvesség nem zárják ki egymást. Én nem ítélték meg senkit a külseje alapján. Attól mert jó kondiban van még lehet rendes és normális. Mint ahogy egy átlagos vagy kevésbé arányos testalkatú pasi is lehet bunkó.
2014. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!