Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit fog szólni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit fog szólni hozzá barátom, ha hazajön?

Figyelt kérdés

Nagyon magam alatt vagyok és konkrétan élni sincs kedvem ezért amit vettem bort,hogy majd ketten megisszuk megiszom egyedül, nagyon régen ittam szóval biztos bebaszok tőle

De nem izgat semmi már. Először a cigire szoktam rá most már alkesz is leszek hurrá de jó ..........


2014. ápr. 18. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Jol jártál...


Probáld ki a drogot is!;)

2014. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért gondolod hogy egy bortól alkesz leszel.
2014. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ugyan már :D én simán megittam egy üveg pezsgőt egyedül, amikor leraktam az egyik legnehezebb vizsgámat. :D
2014. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Esetleg ha egy másik topicban leírnád, miért "nincs

kedved élni sem", tudnának segíteni. Persze attól még

nyugodtan megihatod azt a bort, de hidd el, nem old

meg semmit, csak elnapolja a problémát, másnap ugyanúgy

ott lesznek a gondok, plusz esetleg egy csúnya másnaposság

is...

2014. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

mert a cigi is így kezdődött nem minden nap meg csak 1-2 szál aztán most már minden nap kb 10 szál.

Tuti a piával is így lesz mert megőrülök itthon , meg ha ideges vagyok eszek még jó,hogy eddig nem híztam el de még ez is bekövetkezhet. A barátom meg a helyett ,hogy megvigasztalna még kérdőre von ,hogy miért vagyok ilyen depis mindig

2014. ápr. 18. 15:20
 6/10 A kérdező kommentje:
Hiába írnám le erre nincs megoldás, a lényeg,hogy a szüleim jól kiba sztak velem és miattuk szenvedek.
2014. ápr. 18. 15:23
 7/10 anonim ***** válasza:

És miért ülsz otthon? Naná, hogy az unalomtól hülyét

kap az ember, és mindenféle "pótcselekvés" után nyúl...

2014. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben jól leírnám a problémáid nekem privátban,

és várnék valami okos ötletre. És tuti, hogy ártani nem

árthat :) (Milyen szépen megfogalmaztam, mit is tehetnél :))

2014. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Johny88 ***** válasza:
Az biztos, hogy rosszul fog neki esni. De egyáltalán miért csinálod ezeket? (cigi és most a bor)
2014. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem otthon lenni, hanem a barátoddal vagy más barátokkal. Ha begubózol, akkor tele leszel pótcselekvéssel, amik pedig semmi jóra nem vezetnek. Én is voltam hasonló helyzetben és mindig az vitt előre, ha emberek közé mentem, ha azt csináltam, amit jónak láttam. A pótcselekvések miatt meg mindig csak magányosabb, kövérebb és boldogtalanabb lettem. Erre napi szinten emlékeztetnem kell magamat, nem könnyű, de meg kell tenni! Amikor erőfeszítést teszel és felállsz és mész és csinálsz valami értelmeset, és megnyílsz emberek felé, abból lesz valami. Ha csak cigi, bor, depi és még azt az egy embert is ezzel bünteted, akit elvileg a legjobban érdekelsz, akkor csak még lejjebb jutsz, sokkal mélyebbre, mint ahol most vagy.
2014. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!