Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy amikor a barátom hazajön a munkából, egyből leül a gép elé és órákig netezik meg játszik?

Figyelt kérdés
És mikor mondom, hogy miért az az első, akkor jön azzal, hogy ő hadd gépezzen, meg, hogy milyen szenét vagyok, hogy nem hagyom egy "kicsit" (mikor van, hogy 5-től 10-ig is ott ül)...
2012. jún. 16. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
normális szerinte. :D te meg buta h mind ez mellett képes vagy vele maradni.. :D
2012. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ő mindig azzal, jön, hogy nem hagyom, hogy a saját dolgaival foglalkozzon stb. Ami nem igaz. Például volt egy csomó dolog, amit mindig felhozott, hogy azokat miattam nem tudja megcsinálni, mert mindig velem kell foglalkoznia, erre meg mostanában, hogy keveset vagyunk együtt, mégsem csinálja meg azokat a dolgokat. Magyarán lusta, és ezeket is csak rám akarja fogni. Pontosan úgy él, mint mikor még nem laktam itt. Állandóan fórumozik meg játszik a gépen. De akkor nem értem, miért akarta, hogy ideköltözzek? :S
2012. jún. 16. 12:58
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igy kapcsolodik ki sajnos ez tulnyomo többségben igy van föleg ha együtt éltek egy idő után megszokod :D
2012. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
költözz vissza :S
2012. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudom, de az milyen, hogy egész este hozzám se ér? :S Lány létemre nekem kell kezdeményeznem is mindig, ami szintén zavar. Nekem ez az első kapcsolatom, és azért nem értek dolgokat, hogy akkor most minden pasi ilyen? :S
2012. jún. 16. 13:00
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a második kapcsolatom az elsöben ugyanez volt annyi külömbséggel hogy ő játszott gépen és nem tudott lállni állandoan ott ült igy ott is hagytam a mostani barátom is gépezik ha hazajön de elötte legalább átölel megszeretget aztán had gépezzen kicsit este meg lefekvéskor ugy se hagy békén :D
2012. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Dehogy mind ilyen, csak pont kifogtál egy defekteset.
2012. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nálunk egy puszi van, aztán eszik és egyből gép. De úgy, hogy a gépet már azonnal bekapcsolja, hogy addig betöltsön és enni is előtte eszik. Ha meg végez este későn, akkor meg befordul és elalszik. Nálunk nincs olyan, hogy ne hagyna békén... :S
2012. jún. 16. 13:05
 9/16 anonim ***** válasza:
Az viszont tényleg para ha már szex sincs és csak a gép szerintem akkor beszéld meg vele hogy te törödésre is vágysz ha nem érti meg akkor meg hagyd ott inkább
2012. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jó, és tulajdonképpen mit szeretnél, mit csináljon? Mert ha azt mondom, hogy ismerőseim körében túlnyomórészt szintén ez az ábra, vagy esetleg nem gépeznek hanem tévét néznek, azzal gondolom nem nyugtattalak meg.
2012. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!