Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok errol? Tobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok errol? Tobb lent.

Figyelt kérdés

Van egy fiu az osztalyban, akivel egesz joban lettunk mostanaban. Azonban neki mas tetszik. Nekem se o tetszik, de amikor hozzam er, kiraz a hideg, es ha ragondolok beleremeg a gyomrom. Nem igazodom ki magamon. Mindig meg akar olelni, es cicaz. Nem tudom, tetszik-e. Ti mit gondoltok errol? /bocs az ekezetek miatt/

16/L


2014. ápr. 18. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Élvezi, hogy ilyen viszonyban vagytok. Ha érdekel, akkor kérdezz rá nála, hogy ő erről mit gondol, ne itt próbálj segítséget kérni, mert mi nem látunk a srác fejébe.
2014. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt h iszok egy kávét és az alatt lehet h rájövök a kérdésedre
2014. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-so koszi..

2. Ok

2014. ápr. 18. 16:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Arra lettem volna kivancsi, h vajon mit gondolhat. H tetszem-e neki, azert csinalja-e ezt. Bocs ha nem derult ki belole.
2014. ápr. 18. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!