Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha megismertek 2 lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha megismertek 2 lányt, akkor melyik a szimpatikusabb: az, aki sokat beszél és poénkodik, vidám és fiatalos, vagy aki csendesebb, nőiesebb, komolyabb?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 18. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyik véglet sem jó. Legyen vidám, és vicces, de lehessen vele beszélni komoly dolgokról is. :) 17/f
2014. ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

hát nekem mind2 szimpatikus lenne.Jó ha egy csaj poénos vidám de ha nőies is.Kisugárzáson múlik és melyik jön be úgy :) de az elsőt választanám egy csendes csaj lehet unalmas és elhidegülthet a kapcsolat hamar :)

17/f

2014. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Amelyiknek nagyobb a melle.
2014. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik.
2014. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Moszuke ***** válasza:

a csendes és komoly az számomra nem egyenlő a nőiessel.

számomra az összeillés a fontos.

én idióta, örök gyerek vagyok, röhögés az életem.

tehát az első lányt választanám.

26p

2014. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utóbbi.
2014. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem minden felsorolt tulajdonság meg kell, hogy legyen egy igazi nőben, a fontos hogy a megfelelő időben tudjon komoly lenni, egyébként legyen nyugodtan vidám meg poénkodjon :) A vidám, virgonc lányt könnyebben észreveszem, de nem feltétlenül ő lesz szimpatikus, ez már kisugárzáson múlik ami mindkét típusnak lehet pozitív meg negatív is.

24F

2014. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez az adott fiú személyiségétől függ, kérdező.

Én mint introvertált személy, sokkal vonzóbbnak találom egy extrovertált lány társaságát. De fordított esetben egy csendes lányt sokkal többre tudnék értékelni, valószínűleg.


23/F

2014. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az első lány tulajdonságait nem úgy kell érteni, hogy egy buta és viháncolós lány, hanem csak úgy általánosságban ilyen könnyedebb és vidámabb stílusú. :)

Köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 18. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!