Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszik egy nőn a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik egy nőn a magassarkú?

Figyelt kérdés
Lehet köze ahhoz, hogy a feneket a szemmagassághoz közelebb emeli?
2014. ápr. 18. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindjárt jön a lábfétis srác és elmeséli.
2014. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kimondta ezt?
2014. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ahhoz nincs köze. Inkább kiemeli a feneket, hosszítja a lábakat és nehezíti, hogy a nők elfussanak a faszik elől.
2014. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Két dolog, amit a leggyakrabban hallottam pasiktól, hogy hosszabbítja a lábat, ami vonzó, a másik pedig, hogy a magassarkú cipő látványa, főleg, ha szép a cipő, az szexuális vonzalmat kelt.
2014. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hosszabbnak tűnik a nő lába és optikailag vékonyít
2014. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megszépíti a popsit és a lábat:)
2014. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem mindig tetszik, sőt, inkább nem.
2014. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert hosszítja a lábat és a popsira is nagyobb figyelmet fordít ezáltal. Valamint mivel "magasabb lesz" tőle a nő de a súly nem változik így optikai csalódást okoz azáltal, hogy karcsúbbnak látod.

Úgy is kérdezhetted volna, hogy a nők miért hordanak magassarkút.


Azt pedig egy heteroszexuális fiú/férfi se mondja nekem, hogy nem tartja vonzónak a hosszú, kecses (nem sovány) női lábakat mert úgy súlyos ízlésficammal rendelkezik. Ők akkor kezdjenek sellőkkel vagy nem tudom.

2014. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. azért gondoltam, mert a fenék alakján nem változtat, de hallottam, hogy mégis jó feneket csinál. erre gondoltam én - jó az, amit nem kell annyira sasolni.
2014. ápr. 18. 20:10
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

a már említett biológiai okokat leszámítva, a tudatalattiban egy férfi élete során leülepszik annyi dolog, hogy a magassarkút a nőiességgel a felnőtt nőkkel kapcsolja össze.

olyan mint pl férfiaknál az ing viselése, aminek ugyan semmilyen biológiai oka nincs, h miért tartja sok nő férfiasnak. egyszerűen kultúrális beidegződés.

egy piros lakk tűsarkú az abszolút női "szimbólum". persze a felszínen csk pár ember van oda kifejezetten érte (a fetisiszták, meg esetleg a divatmániások) de tudatalatt nagyon is működő dolog!

2014. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!