Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak is tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak is tetszik a nőkön a magassarkú vagy csak mi hisszük, hogy szexi? Pasik: jobban bejönnek a magassarkúban tipegő nők? Sokat számít?

Figyelt kérdés
Megéri megtanulni magassarkúban "szenvedni"? Vagy viselhetek kényelmesebb, lapostalpút is minihez anélkül, hogy hülyén néznék ki?

2013. ápr. 29. 19:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Háát van olyan ruha amihez jól áll , meg van hogy kiemeli jobban az alakot, de lényegében ugyanaz a nő van egy papucsban és egy magassarkúban is
2013. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
Én nem szeretem a echte magassarkúban "tipegő" hölgyeket, de egy konszolidált magasabb sarok (4-5 cm) azért kellemesebb vizuális élményt nyújt, mint egy tornacsuka. Nem beszélve, hogy kiemeli a vádli izmoltságát, már akinek van persze:)
2013. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én magas vagyok és tetszik ha a lány mellettem is az. Ha magassarkúval is, de akkor is. Mellesleg nekem nagyon tetszik lányon a fekete converse. Nem tudom miért, de nagyon tetszik. :D
2013. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
Számomra lényegtelen.
2013. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

> A férfiaknak is tetszik a nőkön a magassarkú

> vagy csak mi hisszük, hogy szexi?

Nekem nem tetszik. Hülyén néz ki.

El nem tudom képzelni, hogyan képesek a nők ilyen cipőkben járni... Némelyikük nem is tud. Botladozik, dülöngél, majdnem leesik a lépcsőről, de fel nem venne normális cipőt, mert a "magassarkú szexi".


> Sokat számít?

Nem tudom ki hogy van vele, én személy szerint a nőknek nem a cipőjét szoktam nézegetni.

2013. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik.

Persze tudjon benne jarni es passzoljon a ruhahoz.

2013. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten nem tetszik a nagyon magas, amiben már tipegnek. A normál magas rendben van.
2013. ápr. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Magassarkú is tetszik a lányokon, de a sportcipők az én igazi kedvenceim. Egy csinos lány után, akin nekem tetsző sportcipő van, képes vagyok utánafordulni, hogy az összkép is olyan szép-e mint a cipője. Nevezhetjük akár láb és cipőfétisnek is.
2013. ápr. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Csini a magassarkú, ha megfelelő ruha mellett van viselve! Viszont van egy munkatársam, aki minden nap, minden ruhájához magassarkút húz, na ez már kicsit túlzás szerintem. Közismert, h a magassarkúzás rontja a nők tartását, hosszabb távon így nem éri meg.
2013. ápr. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
66%
Hát 20 éves férfi létemre nekem jobban tetszik egy csajszi például flipflop papucsban mint egy oriás tűsarkúban, és a magassarkú ráadásul egy idő után még a lábat is megrongálja... ugyhogy szerintem maradj a lapostalpú cipők/szandálok mellett(egészség szempontjábol is) :)
2013. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!