Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják a lányok a magas fiúkat?

Figyelt kérdés
a 170 vagy 180 alattiakat szeretik(és most ne gyk-ból induljunk ki),mindig mondják nekik,hogy "kis helyesek"... meg hogy a magasabbak között nagyon sok a ronda,vékony,rossz tartású stb. és én is rosszul érzem magam amiér 190cm vagyok és nehezen izmosodom,jobban eloszlik rajtam a súly,a ruhák is idiótán állnak rajtam,esetlen zsiráf vagyok.az ilyen magas fiúknak akkor van esélyük,ha kiemelkedôen jóképûek és tökéletes alakúak,gazdagok és márkás ruhákban járnak,míg egy 170 körüli fiúnak könnyebb dolga van.
2014. ápr. 18. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nincs valakinek valami jó kis hacker ismerőse aki az ilyen kérdéseket feltevő felhasználókat valamilyen úton módon eltávolítja az internetről?
2014. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 liza6789 ***** válasza:
78%
nekem nem lenne jó ha a pasim magas lenne mivel én picike vagyok XD de van nagyon sok magas lány is aki nem járna alacsonyabb fiúkkal :) 15L
2014. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
az eddigi legmagasabb lány 179cm volt akivel találkoztam,pedig több százzal találkozom nap mint nap és az is alacsonyabb pasival volt
2014. ápr. 18. 19:49
 4/14 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
89%
Szerintem itt hamarosan háború fog kitörni az alacsony és a magas vékony hímek közt, mert nem fogják tudni eldönteni, melyik csoport kell kevésbé a nőknek..
2014. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
#4 És egyik sem fog nyerni... :D
2014. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Ezt benézted. Nekem is 180+ a barátom magassága. Lehet nem épp a legvékonyabb de legalàbb nem érzem azt hogy szkanderben leverném.
2014. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Én csak a rinyagépeket utálom,akik egy ideje elárasztották ezt az oldalt az ilyen kérdésekkel...
2014. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig is itt voltak, csak lappangtak. :)
2014. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
172 cm vagyok, nekem kifejezetten a magas fiúk jönnek be. Nem tetszenek a 170 centisek. 185 cm felett érdekelnek engem igazán a fiúk.
2014. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Szóval akkor (a gyk-n hisztiző fiúcskák szerint) a következő férfiakat utálják a lányok:

- az alacsonyakat (de nagyon)

- a magasakat (őket mégjobban)

- a vékonyakat

- a "mackósakat"

- a kigyúrtakat (mer' gusztustalanok)

- hosszúhajúakat

- rövidhajúakat


Az a gyanúm, ki fogunk halni...

2014. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!