Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas és vékony testalkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas és vékony testalkatú fiúként hogyan érhetném el végre azt, hogy ne érdekeljenek a lányok és törődjek bele abba, hogy nekem úgysem lehet a testi adottságaim miatt?

Figyelt kérdés
Már odáig sikerült eljutnom,hogy nem idegesítem fel magam,amikor szép,értelmes,kedves lányokat látok kézenfogva nagydarab,húsos fiúkkal vagy alacsony,átlagosakkal.Azt nem tudom feldolgozni,hogy én úgysem kellek nekik,csak átnéznek rajtam,mert nem vagyok olyan,akihez "oda lehet bújni" és nem is vesznek számításba mint férfit.Úgy lennék én is nagydarab vagy alacsony fiú,akkor nem utasítanának vissza,sőt jelentkező is lenne valószínűleg és az utcán is megnéznének.Az edzés is hiábavaló,azt mondják "vékony fiúnak olyan az izom,mint kövér lánynak a nagy mell"...hát nem tudok mit tenni,felesleg nem jön fel rám.
2014. ápr. 18. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
B.azmeg ez már annyira unalmas, fejezzétek már be. Nem azért nem kellettek a lányoknak mert magasak és vékonyak vagytok.
2014. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
"Vékony fiúnak olyan az izom, mint kövér lánynak a nagy mell." Kamu. Menjél csak le a terembe edzeni, ne add fel.
2014. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Komolyaaaan.-_-"

Ez nem igaz. Ismerős csajszi is magas, vékony, null izom csávóval kavar, ha neki összejött, bárkinek összejöhet.

2014. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2:

ezt már mondta több lány is.és amíg esetleg kigyúrom magam,évek kérdése,nem is beszélve a kiadott pénzről.

2014. ápr. 18. 11:56
 5/16 anonim ***** válasza:
magas vékonyként ugyanúgy tudod magad letiltani a lányokról, mint bármely más testalkattal.
2014. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 PearlDiver ***** válasza:
93%
unalmas...
2014. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem kellenek évek, pár hónap alatt jön fel annyi, hogy látványos legyen, de nálad szerintem nem ezzel van baj.
2014. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Konditerem nélkűl is ki tod gyúrni magad. Fekvő, felülés, törzsemelés, futás, felhúzás (rúdon). Én sosem voltam konditerembebn, csak ezt csináltam (tavaly) decembertől és júliusban már nagyon néztek a lányok a strandon. És ne add föl, és ne aggódj mert meg fogod találni az igazit. ;)
2014. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
szinte pálcika vagyok pedig 188cm-nek és 79kg-nak mértek többször is,alig akarom elhinni,mert úgy nézek ki mintha kb.60kg lennék,valami nagyon nem stimmel
2014. ápr. 18. 12:08
 10/16 Noydra ***** válasza:

Nem gondolkoztál még azon, hogy fogyis vagy azért nincs senkid?

Legközelebb arra fogd rá, hogy kicsi a füled az orrodhoz képest, azért nincs esélyed :D

2014. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!