Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én unom, hogy itt folyama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én unom, hogy itt folyamatosan rinyálnak a magas és vékony fiúk?

Figyelt kérdés
A tököm tele van már azzal, hogy naponta van 3-4 ilyen kérdés és a nyomorukat a testalkatukra fogják, holott lenne esélyük változtatni ezen, sporttal és rendes kajálással. Szerintem azzal van gond, hogy nyafognak, mint a kislányok, ezért nem kellenek senkinek. Komolyan, az alacsony és kövér fiúk nem rinyálnak ennyit, pedig szerintem ők nehezebben tudnának jó külsőt kölcsönözni maguknak.
2014. ápr. 18. 22:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ó igen, az ismerkedős kérdések is az idegeimre mennek. Amikor megkérdezem egy 13 éves lánytól, hogy hova akar ő még ismerkedni, akkor engem csesz le, hogy mi szólok bele, csak barátkozni akar... Az eszem megáll. :D
2014. ápr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ezek a mai fiatalok.. Ugye, 11-es? :D
2014. ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
De most komolyan, öt évvel ezelőtt voltam tizenhárom, de akkor még elvétve Barbieztam. Ennyit változott volna a világ?
2014. ápr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Csak én unom hogy mindenütt anyagias, felszínes és empátiára képtelen lányokba botlok?


Erről pedig ennyit,ide egy pontot kérek.

2014. ápr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én is magas vagyok és vékony és nem sírok! Sőt nekem gerincferdülésem is van a 2 térdem és 2 sarkam össze van csavarozva és még sem sírok :D
2014. ápr. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen, anyagias, és empátiára képtelen vagyok, mert nem bírom a picsogást... Igazad is van. Magas és vékony párom van ( 192 cm - 70 kg ), minden porcikáját imádom, ahogyan van. Soha egyszer nem hallottam volna a szájából, hogy jajj, de rossz neki, mert magas és vékony. Érdekes...
2014. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
10:19, akkor minek válaszolsz ezekre a kérdésekre? Me' hogy segíteni érdekesmód egyikőtök se szokott, csak trollkodtok egy jót, természetesen szigorúan az egészségetek megóvása érdekében. Tán ha actually javasolnátok valamit nekik ami működik is, nem tennék fel ötvenmilliárdszor ugyanazt a kérdést.
2014. ápr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én minden egyes alkalommal leírom, hogy magas és vékony párom van, szeretem, elfogadom, és hogy valószínűleg Ő is meg fogja találni az igazit, ha nem sírdogál otthon egész nap. Ez nem elég? Nem alpári bunkó módon írom le, hanem tényleg segítőkészen, de egy idő után már irritáló, hogy ugyanúgy felteszik, amikor ott a kereső funkció is. Ezek olyanok, mint a "Terhes vagyok?" kérdések.
2014. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kib.szcsiznám már az ablakon :)
2014. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Igen, a magas és vékony fiúk csak ne panaszkodjanak, mert nekik minden esélyük megvan a boldog párkapcsolatra. Aki abszolút esélytelen a párkapcsolatra, azok az ocsmány, dagadt, alacsony fiúk, mint én...
2014. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!