Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha nekem ennyi kevés ill....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nekem ennyi kevés ill. néha túl sok? Lányok, ti mit kezdenétek vele?

Figyelt kérdés

Kevésszer találkoztunk ugyan, de neten alig beszélgetünk. Ha azt mondom megyek akkor írja, hogy maradjak még, maradok, de kb semmi értelme, mert 10 percenként írunk és ez megy 1-2 óráig. Egyszerűen idegesít, hogy nincs tempója a beszélgetésnek és mindig én találok ki témákat, mindig én mesélek.

Nekem ennyi kevés. Nem bírom az ömlengést, neten főleg nem, nem szeretem a szivecskéket, meg az ilyen ostoba matricákat, néha nem gond, de ezek annyira jelentéktelenek. Most komolyan ez fejezné ki, hogy fontos a másik?... Így cica, úgy cica, de semmi értelmes témákról való beszélgetés...

Tanulnom kellene, írtam, hogy hagyjuk ki ezt a hetet, de nem érti ha azt mondom, hogy nem. Már nekem kellemetlen ennyiszer nemet mondani és nem azért mert nem szeretném látni, hanem mert fontosak a vizsgáim.

Én érzem magam ostobának, hogy ezt hagyom, vagy túlreagálom?

Szabad teret is engedni kellene a másiknak, nagyon ritkán találkozunk, de olyan időszakban vagyok, hogy alig van egy pillanatnyi szabadidőm.

18/l


2014. ápr. 18. 22:51
 1/5 viktorvarga ***** válasza:
vagy okosabb vagy nála és azét nemtudtok komunikálni,v leszarja a fejed.
2014. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:
ez az Y generáció
2014. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért kell olyan partnert választani, aki szellemi partner is, különben megette a fene...
2014. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De azt összehozni, hogy 2 egészséges lelkületű ember mindenhogy összeilljen, egyszerre szeressenek egymásba az kb lehetetlen... :D
2014. ápr. 18. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell MINDENBEN passzolni, de alap dolgokban azért igen. Nálam mondjuk a szellemi partnerség alap, nem is kezdenék olyannal, akivel ez nincs meg. Minden más szempont csak utána jön.
2014. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!