Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan ismerkedtél meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedtél meg eddigi (tartós/abb) szerelmeiddel? Kort/nemet is kérek.

Figyelt kérdés
Ha nem akarod, nem kell hosszan írnod, de megköszönném.

2014. ápr. 19. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
egyetemen.
2014. ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez aztán a kimerítő hozzá(be)szólás! Meg kellett erőltetned magad hozzá. Azonnali zöld kéz!


"HA(!) nem akarod, nem kell hosszan írnod" alatt nem ennyire rövid válaszcsökevényt várok el.

2014. ápr. 19. 09:14
 3/9 Költőnő? ***** válasza:

3 többéves kapcsolatom volt.

1. Baráti kör

2. Munkahely

3. Szórakozóhely

2014. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Beviz Elek ***** válasza:
A barátnöjét ismertem évek óta és mikor lecseréltem a verdát felhívtam a barátnöjét hogy megmutassam neki. Ö is ott volt, tetszettünk egymásnak. Legközelebb együtt jöttek át.
2014. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem esdig egyetlen egy tartós kapcsolatom volt ami 3 évig tartott.. egy bicikli táborban ismerkedtem meg a fiúval nagyon helyes volt és nekem tetszett. Egyik nap elkezdtem vele beszélgetni és láttam, hogy én is bejövök neki ezért este átmentem hozzá a sátrába beszélgetni. Kb hajnali 1-2 ig beszélgettünk és.én reggel arra ébredtem, hogy ott fekszik mellettem. :D mondta, hogy elaludtam :) kicsitncikinek találtam de mondta hogy semmi baj :) aztán másnap délelött egymás mellett bicikliztünk és beszélgettünk.. szinte minden este átmentem hozzá a sátorba és beszélgetni :) az utolsó elötti napon amikor átmentem hozzá egyszer csak megcsókolt és én nem tudtam mire vélni, meglepődtem elkezdet magyarázkodni, hogy nem akarta stb.. utolsó nap meg odajött segíteni a cuccaimat pakolni és értem hamarabb jöttek a szüleim ezért búcsú gyanánt megcsókoltam.. :) amikor haza mentünk tartottuk a kapcsolatot és kiderűlt, hogy 30percnyire lakik tőllem :).. ennyi a történetem röviden és tömören :P
2014. ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor 15 voltam most meg 18. Utolsó voltam
2014. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak az egyiket mesélem el: Egy barátom esküvőjére mentem. Mentem? Rohantam, mert aznap is be kellett mennem a céghez. Az esküvői csokorért sem volt már időm hazamenni, gondoltam, majd útközben veszek egyet. A virágboltban a világ legaranyosabb csaja fogadott. Mint mondtam, rohannom kellett, és már a szertartás végén jöttem rá, hogy még mindig ő jár a fejemben. Én marha, még egy telefonszámot se kértem, a bolt meg (lévén szombat) délig volt csak nyitva. Hétfőn be sem mentem dolgozni, hanem kocsiba vágtam magam, és irány a virágbolt. Zsóka azzal fogadott, hogy remélte, hogy van még nősülősorban lévő barátom...
2014. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

első voltam, bocsi a rövid válaszért.


tehát egyetemen, különböző szakra járunk, de volt egy közös óránk. Az utolsó hónapban (azelőtt nem is szóltunk egymáshoz se) kint állt az épület előtt és köszönt, de nem kapta el nyomban a tekintetét, szóval cikinek éreztem volna csak úgy köszönni és elmenni mellette, így odamentem beszélgetni. Kb. két percig tartott, utána másnap is találkoztunk óra előtt, és akkor is beszélgettünk. Aztán nem mentünk be egy előadásra, inkább beszélgettünk tovább. Utána már minden jött magától. Amúgy már az elejétől fogva tetszett, csak gondoltam vele se fogok összejönni, mint eddig senkivel, aki tetszett, szóval gyorsan kivertem a fejemből. De szerencsére összejöttünk, és vehetjük úgy, hogy én kezdeményeztem.:P 21/L

2014. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én pedig azért kérek elnézést, mert azt hittem te is csak egy vagy a sok alaptalanul beszólogató (aztán meg megsértődő, ha jogosan visszabeszélek neki) trollok közül.

Szóval sorry! Ilyenkor szeretek tévedni. ;)


Kutyusok sétáltatása közben nem lehet (még) ismeretlen csajszikba belebotlani??? :DD


Valaki szerzett már magának barátnőket/barátokat így? :)

2014. ápr. 20. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!