Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen lefeküdtünk a lakótár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen lefeküdtünk a lakótársammal, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mindketten 19 évesek vagyunk és már egy éve közösen bérlünk egy albérletet a tanulmányaink miatt.

Múlthéten együtt jöttünk haza egy házibuliból, ittasak voltunk mind a ketten és ahogy beléptünk az ajtón már csókolózni kezdtünk.. Nem is igazán tudtam kordában tartani magam és szerintem ő sem. Ez még betudható bakinak, de viszont reggel is szeretkeztünk amikor én már teljesen józan voltam és ebből következtetve szerintem ő is az volt.

Több mint 5 éve ismerem és nagyon jóban is vagyunk, de azóta már nem tudok barátként tekinteni rá és megbeszélni még nem sikerült a történteket, mert másnap mindketten hazautaztunk a családhoz..

Eléggé sokkos visszagondolni számomra erre, főleg a reggelire amire jobban is emlékszem. Soha nem hittem volna, hogy ilyen fogunk csinálni.. Mit csináljak ? Eléggé őrlődöm.

Valakivel történt már hasonló?

Mit léphetnék ?

LÁNY/19



2014. ápr. 19. 16:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Meg fogjuk beszélni, pár órával ezelőtt hívtam és ő is beszélni akar. Csak sajnos kedden találkozunk újra. Addig őrlődöm ..

Ez a szex barátság meg nem az ínyem

2014. ápr. 19. 19:37
 12/20 Költőnő? ***** válasza:
Nyilván néni csak barátok vagytok ha ez így meg tudott történni. Kérdés h egyszeri fellángolás volt e a részéről v sem. A barátság extrákkal tud nagyon jó lenni, de ugyanakkor meg nagyot tud benne bukni az ember.
2014. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mire jutottatok :)
2014. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
en is kivancsi vagyok, ird meg, hogy mi lett belole :)
2014. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Beszélgettünk tegnap este és bevallotta, bár picit nehézkesen, hogy mióta így összeköltöztünk a fősuli miatt és eléggé "otthoniasan" összecsiszolódtunk azóta ő már sokkal többet érez irántam, mint barátság. Mondta, hogy eleinte eléggé furcsa volt neki is az érzés, hogy legtöbbször inkább megcsókolna, nem csak sima "sziá"-t köszönne. Ezekben a hetekben szerinte pedig még csak jobban belém szerelmesedett.. És végülis örül, hogy így sokat együtt vagyunk :)

Elmondtam neki utána, hogy én is így vagyok Vele. Szeretem.

Tegnap este már nem hurcolkodott át a másik szobába, együtt aludtunk. Beszélgettünk és arra jutottunk, hogy ismerjük egymást már annyira, hogy tudjuk, hogy nálunk ez működhetne :)

Szóval együtt vagyunk Tegnap estétől hivatalosan :D

Rettentően örülök neki és én tényleg nagyon szeretem őt:)

A sztori röviden ennyi, és remélem, hogy innentől is jól fog folytatódni :) ...


Köszi a kiírt kérdésemre érkezett válaszokat mindenkitől :)

2014. ápr. 23. 16:32
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán kérdezd meg, hogy Ő mit gondol erről az egészről? Ha pozitív, akkor cuppanj rá, járjatok, keféljetek, élvezzétek az életet. Ha meg nem úgy áll hozzá a dologhoz ahogy Te szeretnéd, akkor jobb ha új kecó után nézel, mert csak szenvedni fogsz. Mindenesetre, ha nem akarsz érzelmileg, és idegileg kikészülni, akkor olyan "néha dugunk, de nem járunk" kapcsolatba nem menj bele. És ezek után már nem gondolom, hogy csak mint 2 barát együtt tudtok lakni.
2014. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
awh, ez de cuki ^^ gratula! :)
2014. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Költőnő? ***** válasza:

Wow, sikersztori :)

Aztán csak ügyesen!

2014. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkitől :))!

Szerintem nem lesznek itt gondok.. Ma reggel már az ágyba kaptam a reggelim is;) :D

2014. ápr. 24. 14:25
 20/20 anonim válasza:
wow ;-) végülis mindem jól végzödött
2014. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!