Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány akihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismutyesz_ kérdése:

Van itt olyan lány akihez húsvétkor nem nagyon szoktak menni locsolni?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok. :) És érdekel, hogy ti milyen napnak élitek meg. 16/f
2014. ápr. 19. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én. Általában 2-3 locsolóval számolok vagy annyival sem. De a papám fixen 1 az megvan :D


Én szeretem a húsvétot. A tojásfestést, a húsvét fa feldíszítést. És vén huszon éves fejemre még mindig lemegyek vizipisztojozni a suhancok közé... élmény.

Bár ha rossz az idő, akkor csak döglök a szobámban.


Én fiatalabbként sem szerettem a sok locsolót, most meg, hogy már csak szinte a pénzért locsolnak a fiú ismerősök... inkább szívesség, hogy nem jönnek.

2014. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1 én még anno 2 éve piáért mentem inkább :-D
2014. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kb 4-5 ember jön biztosan... ennyi nekem éppen elég
2014. ápr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

pénz meg édességbeszedési akció szerintem.

lehet hogy a 17. században még tényleg arról szólt, hogy megviccelték azt akit kinéztek maguknak, de ma már nem erről szól.

örülök hogy nem jönnek, utálok bűzölögni mindenféle olcsó parfümtől és újra hajat mosni, vagy totál szétázni, mert egy barom szerint vicces szódával öntözni az embert.

saját pasimnak sem engedem, a 21. században élünk már, nem a kőkorban és már elmúltam 18 mit locsolgasson, nem vagyok én növény :D

2014. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hozzám nem szoktak jönni. Magát a húsvétot nem ünnepeljük helyette a párom szülinapját fogjuk. Majd Õ meglocsol... :D


19/L

2014. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerencsere nem. Azaz ilyenkor kikottetem apával a csengőt (apa meg nem locsolkodos tipus, csak kiskoromban volt az, amikor anya a kezébe adta a kolnisuveget, hogy most maredig locsolkodás lesz).


iden, hogy van baratom, kilátásba van helyezve a szódásüveg. Ha tenyleg megteszi, addig fogom ölelni, amig ugyan olyan vizes nem lesz o is :3 :D

2014. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hehehe ez jó 6-os. :D
2014. ápr. 19. 17:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Karácsonyfáról tudok, de húsvétfa??? o.O
2014. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem az a sárga izé...
2014. ápr. 19. 18:07
 10/12 anonim ***** válasza:

jaj látom megragadta nagyon a fantáziátokat... ilyenre kell gondolni :)

[link]

2014. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!