Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki csak a külsőre megy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki csak a külsőre megy, mindenki csak kihasznál blablabla?

Figyelt kérdés

Lányok szerint:

A fiúk mindig a lyukra játszanak, csak a bombanőket/csak a plázacicákat veszik észre, a normális, átlagos lány meg elhúzhat a francba. Akkor minek nekem normális srác, kapcsolatot akarok. Nincs is normális fiú, mind ugyanolyan, csak kihasznál.

Fiúk szerint:

A lányok úgyis megcsalnak, csak a külső és a pénz számít nekik. Akkor minek észrevenni a normális lányokat, mikor dugni lehet akárkit. Nincs is normális lány, mind ugyanolyan pics@, csak kihasznál.


Direkt írtam fiút és lányt, nem nőt és férfit.

Ameddig így gondolkodik a két nem miért várják, hogy valaki a karjukba zuhan aki életük végéig a párjuk lesz és számukra tökéletes?

Amíg így "háborúznak" a másikkal, beskatulyáznak mindenkit addig ez úgysem fog működni. Mindenki a másik lehordásával van elfoglalva, nem néznének magukba véletlenül se, nem mozognának más körben, hiszen nekik így tökéletes.

Nem lenne egyszerűbb, ha ezzel felhagynának?

Amit leművelnek néha a lányok és a fiúk az rémisztő.

Aztán még csodálkoznak, hogy mennyire kevés kapcsolat van, mindenki egyedül duzzog.

Ez idővel változni fog? (tudom, naív vagyok)

17/L


U.i.: Tisztelet az igen csekély kivételnek, sajnos Ők eltűntek ebben a tömegben.



2014. ápr. 19. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Unalmas az élet dráma nélkül. Valakinek szüksége van erre. Vagy szimplán teljesen ostoba.
2014. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek a Fiúk és ezek a Lányiok egymásra találnak, a normálisak is egymásra találnak. Ha a két ,,faj" találkozik akkor abból baj lesz, vagy a normális hat a másikra.

Mogyi

2014. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kivételeknek van kapcsolatuk, mivel ők túl tudnak lépni a külsőségeken. Mindenki vessen magára.
2014. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek a saját szíve dolga hogy mit tesz.
2014. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy naív, egy okos és jólelkű lány vagy.


Sajnos a vonzalom úgy működik, hogy a másik nemből nem egyformán érdekesek az egyedek, és akkor finoman fogalmaztam. Ezért a "mindenki", "minden fiú", "minden lány" alatt mindig "jó alakú, szép arcú lány"-t, és "jóképű, sportos fiú"-t kell érteni. Így már minden világossá válik. Aki vonzza a másik nemet, az válogat köztük, kihasználhatja és bánthatja őket, hiszen holnap jön másik. Aki meg nem ilyen, az "eltűnik a piacról", mert egy stabil kapcsolatban él.


Nem könnyű dolog ez, mert a vonzalom belénk van programozva, és hát nem a jólelkűséget keresi a tudatalattink. Ilyenkor mondjuk, hogy csak barátként tudunk valakire tekinteni. Szóval magunk tehetünk erről, de mégsem tehetünk róla, hanem az evolúció.

2014. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen normális hogy így gondolod aztán pár év múlva rájösz, hogy nem csak fekete-fehér a világ és az emberek is érnek, okosodnak (van aki nem, de velük is csak színesebb a világ). A tanuló köröket mindnekinek le kell futnia, de attól hogy a kezdet nehéz vagy elvakult még nem jelenti azt, hogy ne lehetne jó a vége.
2014. ápr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz! :)
2014. ápr. 19. 13:09
 8/8 anonim ***** válasza:

A probléma az, hogy az átlagos vagy átlag alatti lánynak se kell átlagos vagy ronda pasi, még akkor se adnak lejjebb az igényeikből, amikor kéne. Persze ha a pasinak pénze van, az a dzsoli dzsóker, az olyan az jöhet.

Nem várok senkit hogy a karjaimba zuhanjon, vagy hogy a párom legyen,főleg nem életem végéig :D az kéne még. Ha pedig nincs vesztenivalóm, miért kéne aggódnom amiatt, hogy úgysem fog működni? Én járok jobban, ha szingli maradok.

2014. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!